Strona główna | Szkolenia | Młodzieżowa kadra narodowa

Młodzieżowa kadra narodowa

 

Trener główny Jarosław Cieślikowski powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej na cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego (7-9.01.2011) do Młodzieżowych Mistrzostw Świata:

10.10 – 12.10.2010   – Lubin                           – konsultacja szkoleniowa
24.10 – 27.10.2010   – WarszawaLegionowo    – konsultacja szkoleniowa
            25.10.2010   – COMS Warszawa          – okresowe badania lekarskie
28.10 – 30.10.2010   – WarszawaLegionowo    – turniej międzypaństwowy
          

  1.  Rafał Przybylski      – MKS Nielba Wągrowiec  
  2.  Tomasz Klinger       – Orlen-Wisła Płock  
  3.  Kamil Mokrzki         – Orlen-Wisła Płock  
  4.  Kamil Syprzak        – Orlen-Wisła Płock 
  5.  Bartosz Dudek        – Orlen-Wisła Płock  
  6.  Krystian Nidzgorski  – Orlen-Wisła Płock
  7.  Antoni Łangowski     – MMTS Kwidzyn 
  8.  Adam Pacześny       – MMTS Kwidzyn
  9.  Adrian Nogowski      – MMTS Kwidzyn
10.  Adam Świątek          – MSPR Refleks Miedź Legnica
11.  Dariusz Rosiek         – MKS Zagłębie Lubin
12.  Krzysztof Szczecina  – KS Vive-Targi Kielce
13.  Mateusz Przybylski    – KS Vive-Targi Kielce
14.  Aleksander Kryszeń   – NMC Powen Zabrze 
15.  Radosław Jankowski  – Grunwald Ruda Śląska
16.  Paul Bar                   – HBW Balingen (Niemcy)
17.  Roman Sidorowicz     – GC Amicitia Zurich (Szwajcaria)
18.  Arthur Giela              – SG Solingen BHC (Niemcy)
 
Zawodnicy rezerwowi:
– Paweł Paczkowski          – Orlen-Wisła Płock
– Mateusz Fornal              – KS Energetyk Gryfino
– Mateusz Rydz                – TV 08 Willstaet (Niemcy)
– Maciej Pilitowski            – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
– Krzysztof Łyżwa            – HCB OKD Karvina (Czechy)

   Kadra szkoleniowa:
 –  Jarosław Cieślikowski – trener główny
 –  Krzysztof Kotwicki  – trener współpracujący
 –  Michał Skórski  – trener współpracujący
 –  Vangelis Karpatsoupoulos – lekarz  
 –  Andrzej Gąsiorek  – fizjoterapeuta   
 

I. Zbiórka zawodników:  dnia 10.10.2010 r. (niedziela) do godz. 18.00 w hotelu Baron w Lubinie
ul. M. Skłodowskiej-Curie 88; 59-301 Lubin.

II. Zbiórka zawodników: dnia 24.10.2010 r. (niedziela) do godz. 20.00  w hali głównej Dworca Warszawa Centralna skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Legionowa;  ul. Zegrzyńska 121/4.