Strona główna | Szkolenia | Studia licencjackie w WSTS w Warszawie

Studia licencjackie w WSTS w Warszawie

 

W nawiązaniu do wstępnych informacji o studiach licencjackich w Wyższej Szkole Trenerów Sportu w Warszawie uprzejmie informujemy wszystkich zainteresowanych o oficjalnym rozpoczęciu rekrutacji do jednorodnej grupy studenckiej, z indywidualnym tokiem studiów, składającej się z zawodników i trenerów piłki ręcznej, którzy nie posiadają wyższego wykształcenia (kod studiów: Piłka ręczna – ZPRP). Ukończenie studiów licencjackich wiąże się z uzyskaniem uprawnień nauczycielskich lub menadżera sportu (do wyboru) i tytułu trenera II klasy piłki ręcznej oraz pozwala na podjęcie studiów magisterskich w tej lub innych uczelniach.

Aby dopełnić procedury rekrutacyjnej należy:

1. Wypełnić kwestionariusz osobowy i odesłać drogą elektroniczną do sekretariatu WSTS (poprzez stronę www.wststorwar.pl , należy otworzyć zakładkę Rekrutacja on-line i po wypełnieniu formularza  wybrać opcję: wyślij formularz).

2. Skompletować następujące druki oraz dokumenty i przesłać na adres: Wyższa Szkoła Trenerów Sportu, 00-449 Warszawa, ul. Łazienkowska 6 a, lok. 078

1) świadectwo maturalne (oryginał lub odpis);

2) dowód osobisty (kopia);

3) 4 fotografie (format jak do dowodu osobistego (35×45);

4) zaświadczenie lekarskie (lekarz sportowy lub medycyny pracy);

5) wypełnić „umowę o kształceniu” (druk w załącznikach, lub do pobrania na stronie  Szkoły;

6) wypełnić „deklarację o sposobie uiszczania czesnego…” (druk w załącznikach, lub do pobrania na stronie  Szkoły;

7) dokonać wpłaty na konto  WSTS: 14 1240 1109 1111 0010 2465 4594 (opłata rekrutacyjna 60 zł, wpisowe 300 zł.).

3. Termin składania dokumentów: 27.09.2010 r. Ze względu na organizację jednorodnej grupy studenckiej istotne jest terminowe składanie dokumentów co może umożliwić inaugurację studiów w październiku tego roku.