Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa kobiet

Kadra narodowa kobiet

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej  kobiet na następujący cykl centralnych akcji szkoleniowych:

  19-26.09.2010 – COS OPO Władysławowo – zgrupowanie szkoleniowe 

  23.09.2010 – Gdynia – mecz międzypaństwowy Polska – Chiny

  25.09.2010 – Elbląg – mecz międzypaństwowy Polska – Chiny

                                                                                             

1. Kulwińska Patrycja – KS Vistal Łączpol Gdynia

2. Mikszto Patrycja – KS Vistal Łączpol Gdynia

3. Jędrzejczyk Aleksandra – KS Vistal Łączpol Gdynia

4. Koniuszaniec Katarzyna – KS Vistal Łączpol Gdynia

5. Sadowska Małgorzata – KS Vistal Łączpol Gdynia

6. Pielesz Klaudia – MKS Zagłębie Lubin

7. Semeniuk – Olchawa Karolina – MKS Zagłębie Lubin

8. Byzdra Kinga – MKS Zagłębie Lubin

9. Załęczna Kaja – MKS Zagłębie Lubin

10. Gleń Katarzyna – KS Zgoda Ruda Śląska

11. Kucińska Małgorzata – KS Zgoda Ruda Śląska

12. Jurkowska Justyna – SPR Lublin S.S.A.

13. Baranowska Anna – SPR Lublin S.S.A.

14. Strzałkowska Hanna – EKS Start Elbląg

15. Dworaczyk Joanna – KU AZS Politechnika Koszalińska            

16. Wilamowska Lucyna – SC Riesa (Niemcy)

17. Niedźwiedź Iwona – SK Aarhus (Dania)

18. Kudłacz Karolina – HC Leipzig (Niemcy)

19. Kowalska Dagmara – Borussia Dortmund (Niemcy)

20. Gęga Marta – CJF Fleury Loiret Handball (Francja)

21. Stachowska Monika – Arvor 29 Pays de Brest (Francja)

Ponadto Związek Piłki Ręcznej w Polsce dodatkowo powołuje niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej  kobiet „B” na konsultację szkoleniową w  COS OPO Władysławowo w dniach 19-22.09.2010 r.

1. Sądej Hanna – EKS Start Elbląg

2. Kędzierska Ewelina – EKS Start Elbląg

3. Wasak Paulina – EKS Start Elbląg

4. Wolska Agnieszka – EKS Start Elbląg

5. Szwed Karolina – KS Vistal Łączpol Gdynia

6. Andrzejewska Ewa – KS Vistal Łączpol Gdynia

7. Sulżycka Karolina – KS Vistal Łączpol Gdynia  

8. Wojtas Alina – SPR Lublin S.S.A.

9. Szyszkiewicz Natalia – KPR Ruch Chorzów

10. Czarna Izabela – MKS Zagłębie Lubin

11. Waga Joanna – MKS Piotrcovia Piotrków Tr.

12. Kocela Agnieszka – KPR Jelenia Góra

13. Kot Milena – KSS Kielce

Kadra szkoleniowa:

– Rasmussen Kim – trener główny kadry

– Nabożna Iwona – asystent trenera

– Parecki Antoni – asystent trenera

– Markowski Rafał – lekarz

– Wowra Grzegorz – fizjoterapeuta

– Dimitruk Artur – fizjoterapeuta

– do ustalenia – kierownik/manager reprezentacji

I. Trener główny kadry narodowej w terminie do dnia 13.09.2010 r. uzupełni w/w skład o zawodniczki grające na pozycjach skrzydłowych;

II. Wszystkie powołane zawodniczki zobowiązuje się do posiadania zapisu programu treningu wszechstronnego planowanego i realizowanego w klubie w okresie przygotowawczym i startowym  w sezonie 2010/2011;

III. Zbiórka zawodniczek dnia 19.09.2010 (niedziela) do godz. 22.00  COS OPO  Cetniewo ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo;

IV. Zawodniczki winny posiadać:

– książeczkę zdrowia sportowca z ważnymi badaniami lekarskimi

– sprzęt treningowy i ewentualnie posiadany reprezentacyjny 

– notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym ;     

V. Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną oraz zwrot kosztów przejazdu  zgodnie z ustaleniami jak dla kadry narodowej kobiet;

VI. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodniczki o w/w akcjach szkoleniowych i pisemnie potwierdzić ich  udział w terminie do dnia 10.09.2010 r.