Pucharowy los

 

W siedzibie Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) w Wiedniu rozlosowano pary pucharowe. Z polskich zespołów w rozgrywkach kobiet Zagłębie Lubin zmierzy się z Hiszpankami z C.B. Mar Alicante, z kolei Vistal Łączpol Gdynia z węgierską drużyną SYMA-Vac. Wśród mężczyzn Wisła Płock stanie naprzeciw rumuńskiego UCM Sport RESITA, zaś Azoty Puławy zmierzą się z macedońską drużyną HC VV Tikvesh 06.

WYNIKI LOSOWANIA:

KOBIETY:

Puchar EHF:

I runda:

Valur – IUVENTA Michalovce

Enosi Neoleas Athienou – KHF Prishtina

II runda:

Buxtehuder SV – Zaporozhye-ZSEA

H.A.C. Handball – Colegio Joao de Barros

Vistal Łączpol Gdynia – SYMA-Vac

Artro Teramo – 3 drużyna z grupy A z pierwszej fazy kwalifikacji Ligi Mistrzyń

Handball Club Zalau – HB Dudelange

Zwycięzca pary Enosi Athienou/KHF Prishtina – HC "Kuban" Krasnodar

VfL Oldenburg – zwycięzca pary Valur/IUVENTA Michalovce

Femina Vise – H.C. "Dunarea" Braila

ZRK Ilidza – SPONO Nottwil

Hellad – HC Naisa-Nis

Gorodnichanka – Skövde HF

Bekescsabai Elöre NKSE – RK Olimpija

Izmir BSB SK – 4 drużyna z grupy A z pierwszej fazy kwalifikacji Ligi Mistrzyń

Team Tvis Holstebro – Anagennisi Artas

C.Le.Ba-Leon Balonmano – HC Kale Kicevo

Frisch Auf Göppingen – A.C. "Latsia" Kentriki Asfalistiki

Puchar Zdobywców Pucharów:

II runda:

HPC Arkatron – HC SSSNo2 Chisinau

Fram – LC Brühl Handball

Madeira Andebol SAD – S.P.E. Stovolos

Lugi – HB Sint-Truiden

ASD HC Sassami – Bney Herzeliya

III runda:

ZRK Knjaz Milos – KHF Kastrioti

Üsküdar B.S.K. – Tertnes Bergen

Banovsky HK Gabor – Ferencvarosi Torna Club

Lokomotiva Zagreb – Huyser E en O

Zwycięzca pary Lugi/HB Sint-Truiden – WHC Biseri

Zwycięzca pary Madeira AD/S.P.E. Strovolos – C.S. Tomis Constanta

Zwycięzca pary HPC Arkatron/HC Chisinau – HSG Blomberg-Lippe

HP Rostov-Don – zwycięzca pary HC Sassari/Bney Herzeliy

Zwycięzca pary Fram/LC Brühl Handball – Podatkova University

Zagłębie Lubin – C.B. Mar Alicante

SSV VEG Dornbirn Schoen – FIF Copenhagen

O.F.N. Ionias – Metz Handball

Challenge Cup:

II runda (Grupa A):

Juvelis

A.S. Aris Thessalonikis

Great Dane London

III runda:

HC Ruino – HandbalAcademie

Stopinu NHK – zwycięzca grupy A w 2 rundzie

Handball Cercle Nimes – SC Galytchanka

ZORK Jagodzina – Kastamonu Türk Telekom

MĘŻCZYŹNI:

Puchar EHF (I runda):

MSK Hlohovec – HC Dukla Praha

United HC Tongeren – Teknoelektronica Teramo

RK Metaloplastika Zorka Ceramika – HC Neistin

HB Dudelange – KH Kastrioti

A.C. Latsia Kentriki Asfalistiki – S.P.E Strovolos

A.C. Filippos Verias – Handball Esch

Hapoel Rishon Le Zion – GSAU Tbilisi Tbilisi

Puchar Zdobywców Pucharów (III runda):

A.S.D. Albatros – UHK Krems

FIF Copenhagen – HC Kehra

HK Drott HALMSTAD – Pfadi Winterthur

RK Zemaitijos Dragunas – Elverum Handball Herrer

KH BESA Familia – VfL Gummersbach

Xico Andebol – HC Lovcen

Budyvelnik – R.K. Kastela Adriachem

Kolubara – European University Cyprus

Balatonfüredi KSE – HC Olimpus-85-USEFS

RK Maribor Branik – HCB OKD Karvina

HC Vardar PRO – Skopje – HC Berchem

A.S.E. Dorkas – Amaya Sport San Antonio

UCM Sport RESITA – Wisła Płock

Izmir BSB SK – HC Izvidac

Tremblay en France – FIQAS Aalsmeer

Kaustyk – HK Iceland

Challenge Cup:

II runda:

Grupa A:

HC Polytechnik

Buzet

Dublin International HC

Olympia Handball

Grupa B:

Partizan Dunav Osiguranje

RK Konjuh namjestaj

HPC Arkatron

Manchester HC

Grupa C:

Maliye Milli Piyango SK

E.S.N. Vrilissia

Stord Handball

Great Dane London

III runda:

HC "Motor-ZNTU-ZAS" – zwycięzca grupy A w 2 rundzie

HC Budvanska rivijera – HC Rudar

RD Slovan – HC Linz AG

Junior Fasano – HBC Bascharage

HK "Spartak-Varna" – Sporting CP

Initia Hasselt – Stiinta Municipal Dedeman Bacau

OIF Arendal – Bahcesehir Koleji

RK "Sloga" Doboj – zwycięzca grupy C w 2 rundzie

Radnicki Kragujewac – ABC de Braga

A.E.K. – SKA Minsk

KS Azoty Puławy – HC VV Tikvesh 06

zwycięzca grupy A w 2 rundzie – RK MKA*IPC Cakovec

Sporting CP – Eskilstuna Guif – wolny los