Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 31.07-22.08

Kadra narodowa juniorów 31.07-22.08

 

Trener główny Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  (ur. w roku 1992 i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

31.07 – 10.08.2010 – Dzierżoniów   – Zgrupowanie szkoleniowe
04.08 – 06.08.2010 – Dzierżoniów   – Turniej międzypaństwowy
11.08 – 22.08.2010 – Czarnogóra   – Mistrzostwa Europy Juniorów

 1. Michał Kapela            – SPR Chrobry Głogów         – SMS Gdańsk
 2. Michał Daszek           – MKS Sambor Tczew           – SMS Gdańsk
 3. Michał Piwowarczyk    – KS Sokół Kościerzyna        – SMS Gdańsk
 4. Patryk Abram            – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
 5. Krzysztof Mogielnicki  – KS  Handball  Zabrze         – SMS Gdańsk
 6. Łukasz Rogulski         – MKS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Gdańsk
 7. Patryk Walczak         – MKS Kusy Szczecin             – SMS Gdańsk
 8. Łukasz Kużdeba        – MKS Zagłębie Lubin            – SMS Gdańsk
 9. Adrian Wojkowski      – Wisła Płock SA
10. Michał Obiała            – Wisła Płock SA
11. Paweł Paczkowski     – Wisła Płock SA
12. Wiktor Kubała          – KS SPR Końskie
13. Rafał Biegaj             – KS SPR Końskie
14. Hubert Kornecki       – KS SPR Końskie
15. Mateusz Kornecki     – KS SPR Końskie
16. Patryk Małecki         – MKS MOS Wrocław
17. Konrad Subocz        – BSV 93 Magdeburg – Niemcy
18. Oliver Staszewski    – HSG Varel             – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Daniel Wąsik               – UKS Dziewiątka Legnica    – SMS Gdańsk
– Adrian Kondratiuk        – UKS Dziewiątka Legnica    – SMS Gdańsk
– Paweł Smoliński           – MKS NIelba Wągrowiec     – SMS Gdańsk
– Grzegorz Czekałowski  – SPR Chrobry Głogów
– Krystian Wędrak          – UKS Anilana Łódź
– Kamil Chyliński            – KS SPR Końskie
– Przemysław Jankowski  – MOS Śląsk Wrocław

Kadra szkoleniowa:
– Zdzisław Piętowski      – kierownik
– Jacek Okpisz              – trener  główny
– Stanisław Igel            – trener współpracujący
– Dariusz Tomaszewski  – trener współpracujący
– Maciej Werle              – fizjoterapeuta
– do ustalenia                – lekarz
– Tomasz Popowicz        – statystyk

I. Zbiórka zawodników dnia 31.07.2010 (sobota) do godz. 17.00 w hali dworca PKP Wrocław Główny skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do OSiR Dzierżoniów; ul. Strumykowa 1; 58-200 Dzierżoniów

II.    Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
   –    paszporty