Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł. 08-21.08.

Kadra narodowa juniorów mł. 08-21.08.

 

Trener Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1994 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

08.08-09.08.2010 – Warszawa/COMS – Okresowe badania lekarskie
09.08-18.08.2010 – COS Władysławowo – Zgrupowanie szkoleniowe
19.08-21.08.2010 – Gdańsk/Kościerzyna/Władysławowo   
                          – Turniej międzypaństwowy (Norwegia, Litwa, Rosja)

  1. Daniel Mądro           – KS Siódemka Chełmek         – SMS Gdańsk
  2. Patryk Plaszczak      – KS Siódemka Chełmek         – SMS Gdańsk
  3. Paweł Broda            – MKS Truso Elbląg
  4. Mateusz Bąkowski    – MKS Truso Elbląg                  – SMS Gdańsk
  5. Krzysztof Misiejuk    – MKS MOS Wrocław                – SMS Gdańsk
  6. Paweł Genda            – MGTS Siódemka Ozimek       – SMS Gdańsk
  7. Jakub Kowalik          – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  8. Jakub Malczewski      – LKS Kęsowo                        – SMS Gdańsk
  9. Mateusz Pacała         – MKS Nielba Wągrowiec         – SMS Gdańsk
10. Adam Morawski         – MUKS Czarni Regimin          – SMS Gdańsk
11. Daniel Bartłomiejczyk – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS Gdańsk
12. Filip Zimoch               – KS Vive Targi Kielce
13. Maciej Gębala            – UKS KAR-DO Gdynia 
14. Emilian Kolendo         – UKS Bacieczki Białystok      – SMS Gdańsk
15. Mateusz Styrna          – POMS Busko Zdrój
16. Adam Ciosek             – UKS Orlik Brzeg                 – SMS Gdańsk
17. Rafał Krupa               – SPR BRW Stal Mielec
18. Jakub Fidyt                – KS Siódemka Chełmek
19. Kamil Kowalski          – MKS Jurand Ciechanów        – SMS Gdańsk
20. Bartosz Sękowski       – KS SPR Końskie
21. Rafał Chełmiński        – MKS Jurand Ciechanów       – SMS Gdańsk
22. Szymon Król              – VFL Fredenbeck

Zawodnicy rezerwowi: 

  1.  Marcin Jaśkowiak        – AZS AWF Gorzów Wielkopolski
  2.  Tomasz Fugiel            – MKS Padwa Zamość
  3.  Paweł Andrzejewski    – UKS Iskra Bydgoszcz
  4.  Marek Zygmański       – KS Viret Zawiercie
  5.  Damian Karpiński        – MKS MOS Wrocław
  6.  Marcin Stefanie           – KS Vive Targi Kielce
  7.  Jakub Dudek               – KS Krakowiak Kraków 
  8.  Tymoteusz Piątek        – KS UMC Powen Zabrze
  9.  Dominik Bonisławski    – MKS Jurand Ciechanów  

 Kadra szkoleniowa: 

  1. Leszek Biernacki    – trener główny
  2. Grzegorz Czapla    – trener współpracujący
  3. Rafał Bernacki       – trener współpracujący
  4. Tomasz Kot           – masażysta
  5. do ustalenia           – kierownik

I. Zbiórka zawodników: dnia 08.08.2010 (niedziela) do godz. 18.00 w Domu Studenckim Męskim – AWF Warszawa ul. Marymoncka 34 
II. Miejsce zgrupowania: COS Władysławowo ul. Żeromskiego 52; 84-120 Władysławowo.