Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 01-10.07.2010

Kadra narodowa juniorów 01-10.07.2010

 

Trener główny Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:


             01.07 – 06.07.2010 – Szczyrk  – Konsultacja  szkoleniowa
             07.07 – 10.07.2010 – Węgry    – Turniej Nadziei Olimpijskich

  1. Daniel Mądro               – KS Siódemka Chełmek
  2. Rafał Chełmiński         – MKS Jurand Ciechanów
  3. Adam Morawski           – MUKS Czarni Regimin
  4. Krzysztof Misiejuk        – MKS MOS Wrocław
  5. Jakub Malczewski         – LKS Kęsowo
  6. Paweł Genda               – MGTS Siódemka Ozimek
  7. Jakub Kowalik             – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  8. Marcin Stefaniec          – KS Vive Targi Kielce
  9. Mateusz Pacała            – MKS Nielba Wągrowiec
10. Filip Zimoch                 – KS Vive Targi Kielce
11. Rafał Krupa                 – SPR BRW Stal Mielec
12. Maciej Gębala              – UKS KAR-DO Gdynia
13. Mateusz Styrna            – POMS Busko Zdrój
14. AdamCiosek                – UKS Orlik Brzeg
15. Mateusz Kornecki         – KSSPR Końskie
16. Kamil Kowalski             – MKS Jurand Ciechanów
17. Bartłomiejczyk Daniel   – UKS Dziewiątka Legnica

Zawodnicy rezerwowi:
  1. Tomasz Fugiel              – MKS Padwa Zamość
  2. Paweł Andrzejewski      – UKS Iskra Bydgoszcz
  3. Jakub Fidyt                  – KS Siódemka Chełmek
  4. Jakub Dudek               – KS Krakowiak Kraków
  5. Emilian Kolendo           – UKS Bacieczki Białystok
  6. Marcin Jaśkowiak         – AZS AWF Gorzów Wielkopolski
  7. Bartosz Sękowski        – KS SPR Końskie
  8. Patryk Plaszczak          – KS Siódemka Chełmek

Kadra szkoleniowa:  1. Leszek Biernacki         – trener główny
  2. Grzegorz Czapla         – trener współpracujący
  3. Rafał Bernacki            – trener współpracujący
  4. Tomasz Kot                – masażysta
  5. do ustalenia               – kierownik

I. Zbiórka zawodników:   dnia 01.07.2010 (czwartek) do godz. 16.00 na Dworcu PKP Katowice Główne (od strony placu Andrzeja). Zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania: COS OPO Szczyrk ul.Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.