Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 28.06-04.07.2010

Kadra narodowa juniorów 28.06-04.07.2010

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników  kadry narodowej juniorów  (ur. w roku 1992 i mł.) na następujące akcje szkoleniowe:

28.06.2010 – COMS Warszawa – okresowe badania lekarskie 
28.06 – 04.07.2010 – Wągrowiec  – zgrupowanie szkoleniowe

 1. Michał Kapela               – SPR Chrobry Głogów     – SMS Gdańsk
 2. Michał Daszek              – MKS Sambor Tczew      – SMS Gdańsk
 3. Michał Piwowarczyk      – KS Sokół Kościerzyna      – SMS Gdańsk
 4. Patryk Abram              – MKS Nielba Wągrowiec  – SMS Gdańsk
 5. Krzysztof Mogielnicki    – KS  Handball  Zabrze      – SMS Gdańsk
 6. Łukasz Rogulski           – MKS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Gdańsk
 7. Paweł Smoliński           – MKS NIelba Wągrowiec  – SMS Gdańsk
 8. Łukasz Kużdeba           – MKS Zagłębie Lubin      – SMS Gdańsk
 9. Patryk Walczak            – MKS Kusy Szczecin     – SMS Gdańsk
10. Grzegorz Czekałowski  – SPR Chrobry Głogów
11. Wiktor Kubała              – KS SPR Końskie
12. Hubert Kornecki           – KS SPR Końskie
13. Rafał Biegaj                 – KS SPR Końskie
14. Paweł Paczkowski        – Wisła Płock SA
15. Michał Obiała               – Wisła Płock SA
16. Adrian Wojkowski        – Wisła Płock SA
17. Patryk Małecki             – MKS MOS Wrocław
18. Oliver Staszewski        – HSG Varel  – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Krzysztof Perczyński        – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
– Kamil Chyliński                – KS SPR Końskie
– MateuszKornecki              – KS SPR Końskie

Kadra szkoleniowa:
– Zdzisław Piętowski           – kierownik
– Jacek Okpisz                   – trener  główny
– Stanisław Igel                 – trener współpracujący
– Maciej  Werle                  – fizjoterapeuta
– do ustalenia                    – lekarz
– Tomasz Popowicz             – statystyk – analityk

I. Zbiórka zawodników dnia 28.06.2010 (poniedziałek) w godz. 08.00-10.00  w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich zawodnicy zostaną  przewiezieni na  miejsce zgrupowania szkoleniowego w Wągrowcu.
II. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
   –    legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
  –    książeczkę zdrowia sportowca
   –    sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej i w terenie
   –    notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym
III. Związek zapewnia: zakwaterowanie, wyżywienie, opiekę medyczną, oraz zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania do Warszawy i z Wągrowca do miejsca zamieszkania  (pociąg pośpieszny II kl. lub pociąg ekspresowy II kl. za zwrotem biletu i miejscówki).
IV.  Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o powołaniu na w/w akcje szkoleniowe i pisemnie potwierdzić ich udział (również zawodników rezerwowych, którzy w wypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni telefonicznie lub odrębnym pismem) w terminie do dnia 21.06.2010 r.