Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów 02-13.06.2010

Kadra narodowa seniorów 02-13.06.2010

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

02- 04.06.2010  –   Olsztyn – konsultacja szkoleniowa
05- 06.06.2010  –   Elbląg/Olsztyn – mecze międzypaństwowe Polska-Litwa
07 -10.06.2010 –   Warszawa – konsultacja szkoleniowa
11 i 13.06.2010 –   Kielce/Warszawa – mecze międzypaństwowe Polska–Chorwacja

 1. Jurasik Mariusz  – KS Vive Targi Kielce
 2. Kuchczyński Patryk  – KS Vive Targi Kielce
 3. Żółtak Daniel  – KS Vive  Targi Kielce
 4. Grabarczyk Piot   – KS Vive Targi Kielce
 5. Podsiadło  Paweł  – KS Vive  Targi Kielce
 6. Rosiński  Tomasz – KS Vive  Targi Kielce
 7. Jachlewski  Mateusz – KS Vive  Targi Kielce
 8. Gliński   Rafał – KS Vive  Targi Kielce
 9. Krieger  Kamil – KS Vive  Targi Kielce
10. Zaremba  Mateusz – KS Vive  Targi Kielce
11. Malcher  Adam – MKS Zagłębie Lubin 
12. Adamczak   Piotr –  MKS Zagłębie Lubin
13. Tomczak  Bartłomiej –  MKS Zagłębie Lubin
14. Orzechowski  Robert – MMTS Kwidzyn
15. Adamuszek   Michał – MMTS Kwidzyn
16. Mroczkowski   Maciej – MMTS Kwidzyn
17. Wyszomirski Piotr   – KS Azoty Puławy
18. Jankowski  Mateusz – MKS Piotrkowianin  Piotrków Tr.
19. Paluch  Jarosław – SPR Chrobry Głogów
20. Przysiek  Dawid – MKS Nielba Wągrowiec
21. Chrapkowski  Piotr – AZS AWFiS Gdańsk
22. Miszka Arkadiusz  – Wisła Płock SA

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Seroka Mateusz  – MMTS Kwidzyn   
– Rombel  Patryk  – MMTS Kwidzyn
– Płócienniczak  Dominik  – MKS Piotrkowianin  Piotrków Tr.
– Gierak  Łukasz  – MKS Nielba Wągrowiec
– Adamczak  Paweł  – MKS Zagłębie Lubin
– Stankiewicz  Michał  – MKS Zagłębie Lubin
– Kostrzewa  Damian  – AZS AWFiS Gdańsk
– Ćwikliński Paweł  – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
– Sokołowski Sebastian  – OKPR Warmia – Traveland Olsztyn
– Twardo  Adam  – Wisła Płock SA
– Szyba  Michał  – KS Azoty Puławy
– Stachera  Rafał  – WKS Śląsk Wrocław

Zawodnicy powołani do składu podstawowego reprezentacji: 07 – 13.06.2010

1. Szmal Sławomir  – Rhein-Neckar Löwen   
2. Bielecki Karol   – Rhein-Neckar Löwen   
3. Lijewski Krzysztof  – HSV Hamburg        
4. Lijewski Marcin  – HSV Hamburg        
5. Jurecki  Michał  – TuS N-Lübbecke GmbH  
6. Tłuczyński Tomasz  – TuS N-Lübbecke GmbH  
7. Siódmiak Artur   – TuS N-Lübbecke GmbH  
8. Jurecki Bartosz  – S.C. Magdeburg   
9. Jaszka  Bartłomiej – Füsche Berlin    
10. Wleklak  Damian – GWD Minden 

Kadra szkoleniowa:
– Papaj  Paweł  – kierownik reprezentacji
– Wenta  Bogdan  – trener główny
– Waszkiewicz  Daniel  – trener  współpracujący
– Nowak  Maciej  – lekarz
– Buczak  Jerzy  – fizjoterapeuta
– Rudomina  Krzysztof  – fizjoterapeuta
– Zembrzuski  Piotr  – statystyk szkoleniowy

 
I. Po rozegraniu spotkań międzypaństwowych z Litwą trener główny kadry narodowej dokona  zmian w składzie  reprezentacji na konsultację szkoleniową i mecze z Chorwacją (07-13.06.2010)  z uwzględnieniem zawodników grających w klubach zagranicznych wymienionych w drugiej części powołania.
II. Zbiórka zawodników: dnia 02.06.2010 (środa) do godz. 09.00  w Hotelu „Warmiński” ul. Kołobrzeska 1,  10-442 Olsztyn (tel. +48 895221400).
III. Zawodnicy, którzy będą chcieli skorzystać z noclegu z 01/02.06.2010 winni zgłosić rezerwację do  kierownika reprezentacji p. Pawła Papaja.
IV. Zbiórka zawodników: dnia 07.06.2010 (poniedziałek) do godz. 13.00  w Hotelu Courtyard by Marriott-Okęcie,  ul. Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa. Tel. 48 22 6500100.
V. W przypadku kontuzji lub  choroby zawodnika klub winien niezwłocznie powiadomić  Związek (szkol@zprp.org.pl) oraz lekarza kadry narodowej p. Macieja Nowaka.
VI. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
 – sprzęt treningowy i ewentualnie posiadany reprezentacyjny,
 – książeczkę zdrowia sportowca,
 – notatnik szkoleniowy,
VII. Związek zapewnia zawodnikom: 
 –  zakwaterowanie i wyżywienie,
 –  opiekę lekarską i odnowę biologiczną,
 –  ubezpieczenie,
 –  zwrot kosztów podróży krajowych i zagranicznych jak dla kadry narodowej  mężczyzn.
VIII. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcjach szkoleniowych i pisemnie potwierdzić ich  udział  w terminie do dnia 28.05.2010 r. (również zawodników rezerwowych, którzy w przypadku powołania do składu podstawowego zostaną powiadomieni odrębnym pismem).