Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorek 31.05-27.06.2010

Kadra narodowa juniorek 31.05-27.06.2010

 

Trener Roman Jezierski powołał niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek (ur.1992 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

31.05 – 03.06.2010 – Dzierżoniów   – Konsultacja szkoleniowa
04.06 – 06.06.2010 – Praga   – Mecze międzypaństwowe: Czechy – Polska
20.06 – 24.06.2010 – Cetniewo   – Konsultacja szkoleniowa
25.06 – 27.06.2010 – Cetniewo   – Turniej międzypaństwowy

PROGRAM TURNIEJU:

Dnia 25.06.2010 r.  / piątek /

Godz. 16:00   Turcja  – Rumunia

Godz. 18:00   Polska  – Austria

Dnia 26.06.2010 r. / sobota /

Godz. 16:00   Austria  –  Rumunia

Godz. 18:00   Polska   –  Turcja

Dnia 27.06.2010 r.  / niedziela /

Godz. 10:00   Austria  –  Turcja

Godz. 12:00   Polska   –  Rumunia

  1. Agnieszka Pieniowska   – KPR Ruch Chorzów  – SMS
  2. Daria Sudrawska          – KS Sośnica Gliwice  – SMS
  3. Marta Wawrzynkowska  – KS Polonia Kępno   – SMS
  4. Dominika Montowska     – KPR Ruch Chorzów  – SMS
  5. Emilia Galińska             – UKS Łukowia Łuków  – SMS
  6. Sylwia Matuszczyk        – MTS Żory 
  7. Anastazja Kasuła          – KS Vistal Łączpol Gdynia
  8. Patrycja Królikowska     – CHKS Łódź
  9. Natalia Winiarska          – MTS Kwidzyn
10. Joanna Gadzina             – MKS Olimpia Nowy Sącz
11. Małgorzata Mączka        – MKS Piast Głogów
12. Anna Mączka                 – MKS Piast Głogów
13. Agata Wasiak                – UKS Dąbrówka Gniezno
14. Ewa Andrzejewska         – UKS Conrad Gdańsk
15. Joanna Drabik               – KSS Kielce
16. Żaneta Sucheta             – KPR Ruch Chorzów
17. Aleksandra Zych            – MKS Victoria Świebodzice
18. Paulina Piechnik             – MKS Wilanowia W-wa

Zawodniczki  rezerwowe:
– Agnieszka Jałoszewska       – UKS Orlik Reszel      – SMS
– Karolina Sagała                 – KS Sośnica Gliwice   – SMS
– Alicja Fierka                       – AZS AWFiS Gdańsk  – SMS
– Kamila Biernat                   – MKS Zagłębie Lubin  – SMS 
–  Dominika Grobelska          – MKS Kusy Szczecin   – SMS
–  Monika Kopertowska          – MKS Piotrcovia
–  Marta Tomczyk                  – MKS Sambor Tczew

Kadra szkoleniowa:
– Roman Jezierski         – trener główny
– Andrzej Niewrzawa     – trener współpracujący
– Andrzej Wójcik           – trener współpracujący
– Tomasz Kulicki           – fizjoterapeuta
– Krzysztof Demko        – fizjoterepeuta


I. Zbiórka zawodniczek: dnia 31.05.2010 (poniedziałek) do godz. 13.00  na Dworcu PKS we Wrocławiu (stanowisko zagraniczne), ul. Sucha 1/11; 50-086 Wrocław skąd zostaną przewiezione na miejsce zgrupowania do Dzierżoniowa.