Strona główna | Szkolenia | Kadra młodzieżowa kobiet 16-24.05.2010

Kadra młodzieżowa kobiet 16-24.05.2010

 

Trener Adam Pecold powołał niżej wymienione zawodniczki kadry młodzieżowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

 
 16.05 – 20.05.10 – Warszawa   – Konsultacja szkoleniowa
 21.05 – 24.05.10 – Serbia        – Turniej kwalifikacyjny do MMŚ

  1. Martyna Hoffman          – MKS Sokół Żary  – SMS Gliwice 
  2. Ewelina Kędzierska       – SPR Łukovia Łuków  – SMS Gliwice   
  3. Aleksandra Uzar           – MKS Victoria Świebodzice – SMS Gliwice
  4. Marta Wawrzynkowska  – KS Polonia Kępno  – SMS Gliwice
  5. Mariola Wiertelak          – KS Sośnica Gliwice  – SMS Gliwice
  6. Dorota Jakubowska       – KS AZS AWFiS Gdańsk
  7. Katarzyna Pasternak     – KS AZS AWFiS Gdańsk 
  8. Aleksandra Jędrzejczyk  – KS Vistal Łączpol Gdynia     
  9. Patrycja Wójcik             – KS AZS AWF Gdańsk
10. Agnieszka Białek            –  KS Vistal Łączpol Gdynia
11. Beata Skalska               – KS AZS AWF Wrocław
12. Martyna Rupp                – KS AZS AWF Wrocław 
13. Milena Kot                     – KSS Kielce
14. Edyta Szymańska          – EKS Start Elbląg
15. Agnieszka Pieniowska    – KPR Ruch Chorzów

Zawodniczki rezerwowe:
 –  Alicja Fierka                   –  KS AZS AWFiS Gdańsk  – SMS Gliwice
 –  Bogna Dybul                  – KPR Ruch Chorzów
 –  Kornelia Karwacka         –  KS Zgoda Bielszowice
 –  Agnieszka Białek            –  KS Vistal Łączpol Gdynia
 –  Paulina Leszczyńska       – SPR Olkusz     

Kadra szkoleniowa:
– Bogdan Trojan  – kierownik
– Adam Pecold – trener główny
– Iwona Łącz – trener  współpracujący
– Rafał Markowski – lekarz
– Grzegorz Wowra  – fizjoterapeuta
– Marcin Kochanowski  – psycholog
    

I. Zbiórka zawodniczek: dnia 16.05.2010 (niedziela) do godz.13:00 w budynku „F” na terenie AWF Warszawa; ul. Marymoncka 34; 00-968 Warszawa; dojazd do AWF z Dworca Centralnego tramwajem linii 17. Powołane zawodniczki uprasza się o zabranie ważnych paszportów.