Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 16-23.05.2010

Kadra narodowa juniorów 16-23.05.2010

 

Trener Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników  kadry narodowej juniorów  (ur. w roku 1992 i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

16.05 – 20.05.2010   – Wągrowiec      – konsultacja szkoleniowa
21.05 – 23.05.2010   – Wągrowiec      – Turniej eliminacyjny do MEJ 2010

1. Michał Kapela              – SPR Chrobry Głogów          – SMS Gdańsk
2. Michał Daszek             – MKS Sambor Tczew            – SMS Gdańsk
3. Michał Piwowarczyk      – KS Sokół Kościerzyna        – SMS Gdańsk
4. Patryk Abram              – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
5. Krzysztof Mogielnicki    – KS  Handball  Zabrze         – SMS Gdańsk
6. Łukasz Rogulski           – MKS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Gdańsk
7. Paweł Smoliński           – MKS NIelba Wągrowiec      – SMS Gdańsk
8. Łukasz Kużdeba           – MKS Zagłębie Lubin            – SMS Gdańsk
9. Patryk Walczak            – MKS Kusy Szczecin            – SMS Gdańsk
10. Michał Obiała              – Wisła Płock SA
11. Paweł Paczkowski       – Wisłą Płock SA
12. Krystian Wędrak         – UKS Anilana Łódź
13. Kamil Chyliński           – KS SPR Końskie
14. Hubert Kornecki          – KS SPR Końskie
15. Mateusz Kornecki        – KS SPR Końskie
16. Grzegorz Czekałowski – SPR Chrobry Głogów
17. Patryk Małecki             – MKS MOS Wrocław
18. Oliver Staszewski        – HSG Varel  – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Daniel Wąsik                   – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
– Krzysztof Perczyński        – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
– Wojciech Żydzik              – UKS Żak Libiąż                  – SMS Gdańsk 
– Adrian Kondratiuk            – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
– Mikołaj Kupiec                 – TS ZEW Świebodzin
– Wiktor Kubała                 – KS SPR Końskie

Kadra szkoleniowa:
– Zdzisław Piętowski     – kierownik
– JacekOkpisz              – trener  główny
– Stanisław Igel            – trener współpracujący
– Dariusz Tomaszewski – trener współpracujący
– Maciej Werle             – fizjoterapeuta
– do ustalenia              – lekarz
– Popowicz  Tomasz     – statystyk

I.           Zbiórka zawodników dnia 16.05.2010 (niedziela) do godz. 17.00 w Hotelu Pietrak; ul. Kościuszki 47; 62-100 Wągrowiec.