27 kwietnia 2010

Piłka ręczna zawładnie Lublinem

Takiego wydarzenia w Lublinie jeszcze nie było. W sobotę 8 maja odbędzie się Piknik z Piłką Ręczną, organizowany przez SPR Lublin SSA. Głównymi wydarzeniami zaplanowanymi na ten dzień będą finał Pucharu Polski Mężczyzn z udziałem Vive Targi Kielce i Zagłębia Lubin oraz finałowe spotkanie play-off Ekstraklasy kobiet pomiędzy SPR Lublin i MKS Zagłębie Lubin.

Podczas imprezy będzie można zobaczyć wiele dodatkowych atrakcji, takich jak: występy zespołu muzycznego, cheerlederek, czy zagrzewających do walki Dj’ów. W trakcie trwania pikniku zostaną przeprowadzone również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Impreza rozpocznie się o godzinie 14:00, następnie o godz. 15:00 swój mecz rozegrają SPR Lublin SSA i MKS Zagłębie Lubin.

O godzinie 17:00, publiczności zaprezentują  się męskie drużyny juniorów z terenu naszego województwa, które rozegrają mecz pokazowy.

Gwoźdź programu, czyli pojedynek MKS Zagłębia Lubin z KS VIVE Targi Kielce rozpocznie się o godz. 19:00.

Bezpośrednio po zakończeniu meczu zostanie przeprowadzona ceremonia wręczenia Pucharu Polski. Zostaną również wręczone nagrody MVP dla zawodników finału.

Bilety na Piknik z Piłką Ręczną:

– 30 zł bilet rodzinny (opiekun z dzieckiem)

– 25 zł bilet normalny

– 15 zł bilet ulgowy (uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz studenci)

UWAGA: Bilety zakupione w przedsprzedaży przed 10 kwietnia zachowują swoją ważność.

Wejściówki będą obowiązywały przez cały sobotni Piknik, a więc zarówno na spotkanie SPR Lublin SSA – MKS Zagłębie Lubin oraz na mecz MKS Zagłębie Lubin – KS VIVE Targi Kielce.

Kupując bilet będzie można w każdej chwili opuścić halę. Przy zakupie biletu, każdy dostanie specjalną opaskę na nadgarstek, dzięki której będzie mógł w dowolnym momencie wejść i wyjść z hali. Dodatkowo, opaska będzie upoważniać do 25 % zniżki na basen ATRIUM w Nałęczowie.

Przedsprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek 4 maja i będzie prowadzona zarówno w kasach hali Globus (10:00-18:00) jak i w siedzibie klubu przy ul. Mełgiewskiej 2 (8:00-15:00).

Podczas Pikniku nie będą obowiązywały żadne wejściówki wydane przez klub SPR Lublin SSA na mecze z udziałem tej drużyny.

Jako, że impreza będzie trwała blisko 7 godzin, organizatorzy zaplanowali dwa bufety zlokalizowane w hali, na poziomie -1 oraz  0.

W przypadku ładnej pogody, przed halą zostaną rozstawione stoiska z grillem.

Oba spotkania finałowe będą transmitowane na żywo przez telewizję Polsat Sport.

Informację dotyczącą akredytacji prasowych znajdą Państwo pod linkiem: https://zprp.pl/news/3126

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest