Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł. 10-14.05.10

Kadra narodowa juniorów mł. 10-14.05.10

 

Trener Leszek Biernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następującą akcję szkoleniową:

10.05 – 14.05.2010 – Gdańsk                 – Konsultacja  szkoleniowa

  1. Daniel Mądro              – KS Siódemka Chełmek
  2. Patryk Plaszczak         – KS Siódemka Chełmek
  3. Adam Morawski          – MUKS Czarni Regimin
  4. Michał Dziemiach        – UKS Bacieczki Białystok
  5. Jacek Tadrzak            – KS Wilanowia Warszawa
  6. Paweł Genda              – MGTS Siódemka Ozimek
  7. Jakub Kowalik            – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  8. Marcin Stefaniec         – KS Vive Targi Kielce
  9. Mateusz Pacała           – MKS Nielba Wągrowiec
10. Jędrzej Jasiński           – TS ZEW Świebodzin
11. Tymoteusz Piątek        – KS UMC Powen Zabrze
12. Emilian Kolendo           – UKS Bacieczki Białystok
13. Mateusz Styrna            – POMS Busko Zdrój
14. Adam Ciosek               – UKS Orlik Brzeg
15. Jakub Fidyt                  – KS Siódemka Chełmek
16. Kamil Kowalski             – MKS Jurand Ciechanów
17. Tomasz Fugiel              – MKS Padwa Zamość
18. Daniel Bartłomiejczyk   – UKS Dziewiątka Legnica

Zawodnicy rezerwowi:
  1. Rafał Chełmiński           – MKS Jurand Ciechanów
  2. Krzysztof Misiejuk         – MKS MOS Wrocław
  3. Jakub Malczewski          – LKS Kęsowo
  4. Jakub Dudek                 – KS Krakowiak Kraków
  5. Filip Zimoch                  – KS Vive Targi Kielce
  6. Maciej Gębala               – UKS KAR-DO Gdynia
  7. Marcin Jaśkowiak          – AZS AWF Gorzów Wielkopolski
  8. Bartosz Sękowski          – KS SPR Końskie
  9. Marek Zygmański          – KS Viret Zawiercie
10. Rafał Krupa                   – SPR BRW Stal Mielec
 

Kadra szkoleniowa:
  1. Leszek Biernacki           – trener główny
  2. Grzegorz Czapla           – trener współpracujący
  3. Rafał Bernacki              – trener współpracujący
  4. Tomasz Kot                  – masażysta
  5. do ustalenia                  – kierownik


I. Zbiórka zawodników:   dnia 10.05.2010 (poniedziałek) do godz. 20.00 w hotelu OPO w Gdańsku przy ul. Kazimierza Górskiego 1.