Strona główna | Szkolenia | Narodowa kadra młodz. kobiet 25-28.04

Narodowa kadra młodz. kobiet 25-28.04

 

Trener Adam Pecold powołał niżej wymienione zawodniczki kadry młodzieżowej kobiet na następujący cykl akcji szkoleniowych:

25.04 – 26.04.10 – Dzierżoniów    – Konsultacja szkoleniowa
27.04 – 28.04.10 – Dzierżoniów    – Mecze międzypaństwowe Polska – Hiszpania

  1. Martyna Hoffman           – MKS Sokół Żary                – SMS Gliwice 
  2. Ewelina Kędzierska        – SPR Łukovia Łuków           – SMS Gliwice   
  3. Aleksandra Uzar            – MKS Victoria Świebodzice  – SMS Gliwice
  4. Marta Wawrzynkowska   – KS Polonia Kępno             – SMS Gliwice
  5. Mariola Wiertelak           – KS Sośnica Gliwice           – SMS Gliwice
  6. Dorota Jakubowska        – KS AZS AWFiS Gdańsk
  7. Katarzyna Pasternak      – KS AZS AWFiS Gdańsk 
  8. Agnieszka Białek            – KS Vistal Łączpol Gdynia     
  9. Bogna Dybul                  – KPR Ruch Chorzów
10. Paulina Leszczyńska        – SPR Olkusz     
11. Beata Skalska                – KS AZS AWF Wrocłąw
12. Martyna Rupp                 – KS AZS AWF Wrocław 
13. Milena Kot                      – KSS Kielce
14. Edyta Szymańska           – EKS Start Elbląg

Zawodniczki rezerwowe:
–  Alicja Fierka                        – KS AZS AWFiS Gdańsk     – SMS Gliwice
–  Aleksandra Jędrzejczyk        – KS Vistal Łączpol Gdynia
–  Patrycja Wójcik                   – KS AZS AWF Gdańsk  
–  Paula Przytuła                     – SPR Olkusz        
–  Małgorzata Kochańska         – MKS Truso Elbląg
–  Kornelia Karwacka              – KS Zgoda Bielszowice
–  Agnieszka Szlija                 – EKS Start Elbląg                   

Kadra szkoleniowa:
– Adam Pecold                       – trener główny
– Iwona Łącz                         – trener  współpracujący
– Rafał Markowski                  – lekarz
– Grzegorz Wowra                  – fizjoterapeuta
– Marcin Kochanowski             – psycholog

I. Zbiórka zawodniczek: dnia 25.04.2010 (niedziela) do godz.13:00 na Dworcu PKS we Wrocławiu (stanowisko zagraniczne), ul. Sucha 1/11; 50-086 Wrocław skąd zostaną przewiezione na miejsce zgrupowania do Dzierżoniowa.