Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 11-18.04.2010

Kadra narodowa juniorów 11-18.04.2010

 

Trener Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów (ur. w roku 1992 i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

11.04 – 15.04.2010   – Malbork      – konsultacja szkoleniowa
16.04 – 18.04.2010   – Malbork      – turniej międzypaństwowy

 1. Michał Kapela             – SPR Chrobry Głogów          – SMS Gdańsk
 2. Michał Daszek            – MKS Sambor Tczew            – SMS Gdańsk
 3. Michał Piwowarczyk    – KS Sokół Kościerzyna         – SMS Gdańsk
 4. Patryk Abram             – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
 5. Krzysztof Mogielnicki   – KS  Handball  Zabrze         – SMS Gdańsk
 6. Łukasz Rogulski          – MKS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Gdańsk
 7. Adrian Kondratiuk       – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
 8. Łukasz Kużdeba          – MKS Zagłębie Lubin           – SMS Gdańsk
 9. Patryk Walczak           – MKS Kusy Szczecin            – SMS Gdańsk
10. Wojciech Żydzik         – UKS Żak Libiąż                  – SMS Gdańsk
11. Paweł Smoliński          – MKS NIelba Wągrowiec      – SMS Gdańsk
12. Krystian Wędrak         – UKS Anilana Łódź
13. Kamil Chyliński           – KS SPR Końskie
14. Hubert Kornecki          – KS SPR Końskie
15. Mateusz Kornecki        – KS SPR Końskie
16. Grzegorz Czekałowski  – SPR Chrobry Głogów
17. Michał Obiała               – Wisła Płock SA
18. Paweł Paczkowski        – Wisła Płock SA
19. Patryk Małecki             – MKS MOS Wrocław
20. Oliver Staszewski        – HSG Varel  – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Daniel Wąsik                  – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
– Krzysztof Perczyński       – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
– Mikołaj Kupiec                – TS ZEW Świebodzin

Kadra szkoleniowa:
– Zdzisław Piętowski      – kierownik
– Jacek Okpisz              – trener  główny
– Stanisław Igel             – trener współpracujący
– Dariusz Tomaszewski  – trener współpracujący
– Maciej Werle              – fizjoterapeuta
– do ustalenia               – lekarz
– Tomasz Popowicz        – statystyk

I. Zbiórka zawodników dnia 11.04.2010 (niedziela) do godz. 19.00 w Hotelu Dedal; ul. De Gaulle’a 5; 82-200 Malbork.