Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa seniorów – Pannon Cup

Kadra narodowa seniorów – Pannon Cup

 

Selekcjoner kadry narodowej mężczyzn Bogdan Wenta powołał niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

   12.04-15.04.2010   –  Warszawa           – konsultacja szkoleniowa
   16.04-18.04.2010   –  Węgry                – turniej międzypaństwowy

 
  1. Patryk Kuchczyński   – KS Vive Targi Kielce
  2. Daniel Żółtak            – KS Vive  Targi Kielce
  3. Piotr Grabarczyk       – KS Vive Targi Kielce
  4. Paweł Podsiadło        – KS Vive  Targi Kielce
  5. Tomasz Rosiński       – KS Vive  Targi Kielce
  6. Arkadiusz Miszka      – Wisła Płock SA
  7. Piotr Wyszomirski     – KS Azoty Puławy
  8. Sławomir Szmal        – Rhein-Neckar Loewen
  9. Karol Bielecki            – Rhein-Neckar Loewen  
10. Krzysztof Lijewski      – HSV Hamburg       
11. Marcin Lijewski          – HSV Hamburg       
12. Michał Jurecki            – TuS N-Lübbecke GmbH 
13. Tomasz Tłuczyński     – TuS N-Lübbecke GmbH 
14. Bartosz Jurecki          – S.C. Magdeburg  
15. Bartłomiej Jaszka       – Fuchse Berlin

   
Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Mariusz Jurasik             – KS Vive Targi Kielce
– Mateusz Jachlewski        – KS Vive  Targi Kielce   
– Artur Siódmiak              – TuS N-Lübbecke GmbH  
– Mariusz Jurkiewicz         –  Reyno de Navarra San Antonio
– Damian Wleklak            – GWD Minden  
 
Kadra szkoleniowa:
– Paweł Papaj                  – kierownik reprezentacji
– Bogdan Wenta               – trener główny
– Daniel Waszkiewicz        – trener  współpracujący
– Maciej Nowak                – lekarz
– Jerzy Buczak                 – fizjoterapeuta
– Krzysztof Rudomina       – fizjoterapeuta
– Piotr Zembrzuski           – statystyk szkoleniowy 

Program Pannon Cup 2010:

16 kwietnia (piątek) – Ózd:   
15:45 Słowacja – Polska

18:00 Węgry – Grecja

17 kwietnia (sobota) – Tiszaújváros:  
12:00 Węgry – Słowacja
14:15 Polska – Grecja

18 kwietnia (niedziela) – Miskolc:   
09:30 Grecja – Słowacja
11:45 Węgry – Polska
13:30 Ceremonia zakończenia turnieju