Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa B – mężczyźni

Kadra narodowa B – mężczyźni

 

Zespół szkoleniowy kadry narodowej mężczyzn powołał niżej wymienionych zawodników do kadry narodowej „B” mężczyzn na następujący cykl akcji szkoleniowych:

11.04 – 14.04.2010  – Gdańsk  – konsultacja szkoleniowa
15.04 – 17.04.2010  – Norwegia /Stavanger/ – turniej międzypaństwowy
  
  1. Damian Kostrzewa    – AZS AWFiS Gdańsk
  2. Piotr Chrapkowski     – AZS AWFiS Gdańsk
  3. Michał Szyba            – KS Azoty Puławy
  4. Adam Twardo           – Wisła Płock SSA
  5. Marcin Wichary         – Wisła Płock SSA
  6. Michał Adamuszek    – MMTS Kwidzyn
  7. Mateusz Seroka        – MMTS Kwidzyn
  8. Ireneusz Żak            – SPR Chrobry Głogów
  9. Jarosław Paluch        – SPR Chrobry Głogów
10. Mateusz Jankowski    – MKS Piotrkowianin Piotrków Tr.
11. Bartłomiej Tomczak   – MKS Zagłębie Lubin 
12. Piotr Adamczak         – MKS Zagłębie Lubin
13. Adam Malcher           – MKS Zagłębie Lubin
14. Kamil Krieger            – KS VIVE Kielce
15. Bartosz Witkowski    – MKS Nielba Wągrowiec
16. Dawid Przysiek          – MKS Nielba Wągrowiec
17. Paweł Ćwikliński        – OKPR Traveland Olsztyn

Zawodnicy pozostający w rezerwie:
– Michał Wysokiński          – AZS AWFiS Gdańsk
– Michał Bednarek            – AZS AWFiS Gdańsk
– Michał Bartczak             – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
– Sebastian Sokołowski     – OKPR Warmia Traveland Olsztyn
– Sebastian Zapora          – SPR Chrobry Głogów
– Łukasz Gierak               – MKS Nielba Wągrowiec

Kadra szkoleniowa:
– Leszek Biernacki    – trener główny
– Wojciech Nowiński  – trener
– Maciej Hess           – lekarz
– Tomasz Kot           – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników: dnia 11.04.2010 (niedziela) do godz. 18:00 w hotelu OPO AWFiS Gdańsk,    ul. Kazimierza Górskiego 1, Tel. (058 ) 5547121II. W/w zawodnicy pozostają również w rezerwie reprezentacji A i w przypadku decyzji trenera Bogdana Wenty mogą być powołani do realizacji szkolenia centralnego tej reprezentacji (konsultacja szkoleniowa + turniej międzypaństwowy na Węgrzech 12-18.04.2010 r.).