Strona główna | Szkolenia | Kadra Narodowa Juniorów

Kadra Narodowa Juniorów

 

Trener Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników  kadry narodowej juniorów  (ur. w roku 1992 i młodszych)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:            

28.03 – 01.04.2010             – Dzierżoniów               – konsultacja szkoleniowa

02.04 – 04.04.2010             – Czechy/Jablonec      – turniej międzypaństwowy

1. Kapela Michał                        – SPR Chrobry Głogów       – SMS Gdańsk

2. Daszek Michał                       – MKS Sambor Tczew         – SMS Gdańsk

3. Piwowarczyk Michał                 – KS Sokół Kościerzyna      – SMS Gdańsk

 4. Abram Patryk                        – MKS Nielba Wągrowiec    – SMS Gdańsk

 5. Mogielnicki Krzysztof              – KS  Handball  Zabrze         – SMS Gdańsk

 6. Rogulski Łukasz                    – MKS Szczypiorniak Olsztyn  – SMS Gdańsk

 7. Kondratiuk Adrian                  – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS Gdańsk

 8. Kużdeba Łukasz                    – MKS Zagłębie Lubin          – SMS Gdańsk

 9. Walczak Patryk                      – MKS Kusy Szczecin           – SMS Gdańsk

 10. Żydzik Wojciech                   – UKS Żak Libiąż                – SMS Gdańsk

 11. Smoliński Paweł                   – MKS Nielba Wągrowiec   – SMS Gdańsk

 12. Wędrak Krystian                   – UKS Anilana Łódź

 13. Chyliński Kamil                     – KS SPR Końskie

 14. Czekałowski Grzegorz           – SPR Chrobry Głogów

 15. Obiała Michał                        – Wisła Płock SA

 16. Małecki Patryk                       – MKS MOS Wrocław

17. Jankowski Przemysław             – MKS MOS Wrocław

18. Staszewski Oliver                    – HSG Varel  – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:

– Wąsik Daniel             – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS Gdańsk

– Perczyński Krzysztof   – MKS Nielba Wągrowiec        – SMS Gdańsk

– Kupiec Mikołaj           – TS ZEW Świebodzin

Kadra szkoleniowa:

– Piętowski Zdzisław – kierownik

– Okpisz Jacek – trener główny

– Igel Stanisław – trener współpracujący

– Tomaszewski Dariusz – trener współpracujący

– Werle Maciej – fizjoterapeuta

– do ustalenia – lekarz

Zbiórka zawodników dnia 28.03.2010 (niedziela) do godz. 17.00 w hali dworca PKP Wrocław Główny skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do OSiR Dzierżoniów; ul. Strumykowa 1; 58-200 Dzierżoniów.