15 marca 2010

Polska Liga Cudzoziemska

To nowa propozycja kanału Polsat Play. Program pokazuje kulisy życia polskich sportowców za granicą. Każdy z odcinków poświęcony jest jednemu graczowi występującemu w lidze poza Polską. Bohaterem pierwszej części będzie Artur Siódmiak.

Codziennie nasi rodacy współpracują lub konkurują z gwiazdami światowego sportu. Okazuje się, że Niemcy, Francja, Grecja a nawet Stany Zjednoczone to kraje, gdzie polscy sportowcy od lat mają swoje miejsca w składach znanych klubów. Gośćmi programu „Polska Liga Cudzoziemska” będę m.in. piłkarze nożni jak i ręczni, siatkarze.

Sportowcy opowiedzą o swoim codziennym życiu, karierze oraz zdradzą sekrety życia prywatnego. Czuje oko kamery towarzyszyć im będzie zarówno na treningach, jak i w domu rodzinnym.

– Nagraliśmy już odcinki z Arturem Siódmakiem i Michałem Kubisztalem. Zamierzamy odwiedzić również Sławomira Szmala – opowiada prowadzący program Piotr Kędzierski.

Premiera odcinka z Arturem Siódmiakiem w Polsat Play we wtorek (16 marca) o godz. 20:00. Powtórka w sobotę (20 marca) o godz. 13:00.  

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest