Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorek 22.03-01.04.2010

Kadra narodowa juniorek 22.03-01.04.2010

 

Trenerka Edyta Majdzińska powołała niżej wymienione zawodniczki kadry narodowej juniorek  młodszych (rocznik 1994 i młodsze)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

22.03 – 25.03.2010  – Goleniów    – Konsultacja  szkoleniowa 
26.03 – 28.03.2010  – Goleniów    – Turniej międzypaństwowy
31.03 – 02.04.2010  – Warszawa   – Konsultacja szkoleniowa
01.04.2010  – COMS/Warszawa    – Okresowe badania lekarskie
   
   1. Sandra Szary               – KU AZS Politechnika Koszalińska
   2. Joanna Szarawaga       – KU AZS Politechnika Koszalińska
   3. Zuzanna Ważna           – KU ASZ Politechnika Koszalińska
   4. Katarzyna Janiszewska – UKS Bellator Ryjewo
   5. Marzena Cempa           – MKS Beskid Nowy Sącz
   6. Wioletta Staniczek        – UKS 31 Rokitnica Zabrze
   7. Natalia  Świtaj              – MKS Victoria Świebodzice
   8. Jagoda Linkowska         – UKS Dąbrówka
   9. Katarzyna Kozimur       – UKS SP 14 Przemyśl
 10. Justyna  Borkowska      – UKS Pasja Sadlinki
 11. Romana Fornalik           – UKS Borek Wielkopolski
 12. Ewa Sielicka                 – MKS Truso Elbląg
 13. Aleksandra Tomczyk     – MKS TPR Lublin
 14. Maja Kryżan                 – MTS Kwidzyn
 15. Kinga Damaziak            – MTS Kwidzyn
 16. Kinga Gutkowska          – MTS Kwidzyn
 17. Katarzyna Nowak          – UKS Dąbrówka 
 18. Martyna Ostern             – UKS 31 Rokitnica Zabrze
 19. Joanna Kozłowska         – UKS Bellator Ryjewo
 20. Sylwia Marszałek           – MKS Kusy Szczecin
 21. Monika Kobylińska         – MKS Sokół Żary
 22. Natalia Lis                     – MKS Kusy Szczecin
 23. Sandra Napierała           – UKS Bukowia Buk
 24. Karolina Szczurek          – KS Gościbia Sułkowice
 25. Izabella Kaźmiruk          – KSS Kielce

Zawodniczki rezerwowe:
– Monika Koprowska             – KU AZS Politechnika Koszalińska
– Emilia Dąbek                     – MTS Giżycko
– Jagoda Romanowska          – UKS SP 14 Przemyśl

Kadra szkoleniowa:
– Zbigniew Tarczykowski – kierownik
– Edyta Majdzińska         – trenerka główna
– Michał Pastuszko          – trener współpracujący
– Maciej Szafran             – fizjoterapeuta
– do ustalenia                 – lekarz

I. Zbiórka zawodniczek: dnia 22.03.2010 (poniedziałek) do godz. 16.00 na dworcu PKP-Szczecin Dąbie skąd zostaną przewiezione na miejsce zgrupowania do Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego, ul.Niepodległości 1; 72-100 Goleniów.

II. Zbiórka zawodniczek: dnia 31.03.2010 (środa) do godz. 16.00 w Hotelu Rotacyjnym – Budynek F ,AWF Warszawa ul. Marymoncka 34.

III. Zawodniczki wymienione na pozycjach od 20 do 25 winny stawić się na okresowe badania lekarskie w dniu 15.03.2010 godz. 8.00-11.00 w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich zawodniczki wracają do klubów.

IV. Na wniosek trenerki Edyty Majdzińskiej zapraszamy niżej wymienionych szkoleniowców na konsultację i spotkanie z zespołem szkoleniowym kadry narodowej juniorek:

Renata Sobolewska, Dagmara Binarch, Elżbieta Wojciechowska, Dariusz Lotkowski, Marcin Majewski, Patryk Maliszewski, Paweł Szafran, Przemysław Korobczak, Ryszard Gnot, Jarosław Dubas, Wiesław Iwanio.

Związek zapewnia wymienionym trenerom zakwaterowanie i wyżywienie od obiadu w dniu 27.03.2010 do obiadu w dniu 28.03.2010. Prosimy o potwierdzenie obecności u kierownika kadry Z. Tarczykowskiego (tel. 606955888; e-mail: ztarcza@poczta.onet.pl)