Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 01-05.03.2010

Kadra narodowa juniorów 01-05.03.2010

 

Trener Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników  kadry narodowej juniorów (ur. w roku 1992 i mł.) na następującą akcję szkoleniową:

01.03 – 05.03.2010   – Głogów     – konsultacja szkoleniowa

 
1. Michał Kapela             – SPR Chrobry Głogów         – SMS Gdańsk
 2. Michał Daszek            – MKS Sambor Tczew           – SMS Gdańsk
 3. Michał Piwowarczyk     – KS Sokół Kościerzyna        – SMS Gdańsk
 4. Patryk Abram             – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
 5. Krzysztof Mogielnicki   – KS  Handball  Zabrze         – SMS Gdańsk
 6. Łukasz Rogulski          – MKS Szczypiorniak Olsztyn – SMS Gdańsk
 7. Adrian Kondratiuk       – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
 8. Łukasz Kużdeba          – MKS Zagłębie Lubin           – SMS Gdańsk
 9. Patryk Walczak           – MKS Kusy Szczecin           – SMS Gdańsk
10. Wojciech Żydzik         – UKS Żak Libiąż                 – SMS Gdańsk
11. Krystian Wędrak        – UKS Anilana Łódź
12. Kamil Chyliński          – KS SPR Końskie
13. Wiktor Kubała            – KS SPR Końskie
14. Hubert Kornecki         – KS SPR Końskie
15. Mateusz Kornecki       – KS SPR Końskie
16. Paweł Paczkowski       – Wisła Płock SA
17. Michał Obiała              – Wisła Płock SA
18. Patryk Małecki            – MKS MOS Wrocław
19. Przemysław Jankowski – MKS MOS Wrocław
20. Oliver Staszewski        – HSG Varel  – Niemcy


Zawodnicy rezerwowi
– Kamil Grablewski            – MKS Truso Elbląg      – SMS Gdańsk
– Daniel Wąsik                  – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
– Krzysztof Perczyński       – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
– Paweł Smoliński              – MKS NIelba Wągrowiec     – SMS Gdańsk
– Grzegorz Czekałowski    – SPR Chrobry Głogów
– Mikołaj Kupiec                – TS ZEW Świebodzin
– Adrian Wojkowski           – Wisła Płock SA

Kadra szkoleniowa:

– Zdzisław Piętowski         – kierownik
– Jacek Okpisz                 – trener  główny
– Stanisław Igel                – trener współpracujący
– Dariusz Tomaszewski     – trener współpracujący
– Maciej Werle                 – fizjoterapeuta
– do ustalenia                  – lekarz
– Tomasz Popowicz          – statystyk

I.           Zbiórka zawodników dnia 01.03.2010 (poniedziałek) do godz. 19.00 w Hotelu „Interferie” (ul. Wojska Polskiego 9; 67-210 Głogów)