Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł. 10-16.02.

Kadra narodowa juniorów mł. 10-16.02.

 

Trener Leszek Bernacki powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.1994 r. i mł.)  na następujący cykl akcji szkoleniowych:

                 10.02.2010 – Warszawa/COMS          – Okresowe badania lekarskie
      10.02 – 16.02.2010 – COS Władysławowo      – Konsultacja  szkoleniowa

  1. Jakub Dudek              – KS Krakowiak Kraków
  2. Patryk Plaszczak        – KS Siódemka Chełmek
  3. Adam Morawski          – MUKS Czarni Regimin
  4. Michał Dziemiach        – UKS Bacieczki Białystok
  5. Jacek Tadrzak            – KS Wilanowia Warszawa
  6. Paweł Genda              – MGTS Siódemka Ozimek
  7. Jakub Kowalik            – MKS Pałac Młodzieży Tarnów
  8. Marcin Stefaniec         – KS Vive Targi Kielce
  9. Mateusz Pacała           – MKS Nielba Wągrowiec
10. Jędrzej Jasiński           – TS ZEW Świebodzin
11. Tymoteusz Piątek        – KS UMC Powen Zabrze
12. Filip Zimoch                – KS Vive Targi Kielce
13. Maciej Gębala             – UKS KAR-DO Gdynia 
14. Emilian Kolendo          – UKS Bacieczki Białystok
15. Mateusz Styrna           – POMS Busko Zdrój
16. Adam Ciosek              – UKS Orlik Brzeg
17. Marcin Jaśkowiak        – AZS AWF Gorzów Wielkopolski
18. Jakub Fidyt                 – KS Siódemka Chełmek
19. Kamil Kowalski            – MKS Jurand Ciechanów
20. Bartosz Sękowski        – KS SPR Końskie
21. Rafał Chełmiński         – MKS Jurand Ciechanów
22. Tomasz Fugiel             – MKS Padwa Zamość
23. Daniel Bartłomiejczyk  – UKS Dziewiątka Legnica

Zawodnicy rezerwowi:
  1. Jakub Kujawiński        – KS Start Konin
  2. Krzysztof Misiejuk       – MKS MOS Wrocław
  3. Jakub Malczewski        – LKS Kęsowo
  4. Daniel Mądro              – KS Siódemka Chełmek
  5. Damian Karpiński        – MKS MOS Wrocław
  6. Dawid Maleszak          – KS SPR Końskie  

Kadra szkoleniowa:
  1. Leszek Biernacki         – trener główny
  2. Grzegorz Czapla         – trener współpracujący
  3. Rafał Bernacki            – trener współpracujący
  4. Tomasz Kot                – masażysta
  5. do ustalenia                – kierownik

I.    Zbiórka zawodników :   dnia 10.02.2009 (środa) w godz. 8.00 – 10.00 w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”- zawodnicy winni posiadać wypełnioną ankietę lekarską COMS. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich zawodnicy zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania do Cetniewa – COS Władysławowo; ul. Żeromskiego 52, 84-120 Władysławowo.

ANKIETA COMS – plik pdf