Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 18-25.01.09

Kadra narodowa juniorów 18-25.01.09

 

Trener Jacek Okpisz powołał niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów  (ur. w roku 1992 i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

18.01 – 21.01.2010   – Warszawa/Legionowo     – konsultacja szkoleniowa
22.01 – 25.01.2010   – Szwajcaria                    – mecze międzypaństwowe
      
 1. Michał Kapela            – AMD Chrobry Głogów         – SMS Gdańsk
 2. Michał Daszek            – MKS Sambor Tczew           – SMS Gdańsk
 3. Michał Piwowarczyk    – KS Sokół Kościerzyna        – SMS Gdańsk
 4. Patryk Abram            – MKS Nielba Wągrowiec        – SMS Gdańsk
 5. Krzysztof Mogielnicki  – KS  Handball  Zabrze          – SMS Gdańsk
 6. Łukasz Rogulski         – MKS Szczypiorniak Olsztyn  – SMS Gdańsk
 7. Adrian Kondratiuk      – UKS Dziewiątka Legnica      – SMS Gdańsk
 8. Łukasz Kużdeba         – MKS Zagłębie Lubin            – SMS Gdańsk
 9. Patryk Walczak          – MKS Kusy Szczecin             – SMS Gdańsk
10. Bartosz Biniewski      – MKS NIelba Wągrowiec        – SMS Gdańsk
11. Damian Woźniczka    – MKS Zagłębie Lubin
12. Krystian Wędrak       – UKS Anilana Łódź
13. Wiktor Kubała           – KS SPR Końskie
14. Hubert Kornecki        – KS SPR Końskie
15. Mateusz Kornecki      – KS SPR Końskie
16. Paweł Paczkowski      – Wisła Płock SA
17. Patryk Małecki           – MOS ŚLĄSK Wrocław
18. Oliver Staszewski       – HSG Varel  – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Kamil Grablewski           – MKS Truso Elbląg              – SMS Gdańsk
– Daniel Wąsik                 – UKS Dziewiątka Legnica     – SMS Gdańsk
– Krzysztof Perczyński      – MKS Nielba Wągrowiec       – SMS Gdańsk
– Paweł Smoliński             – MKS NIelba Wągrowiec      – SMS Gdańsk
– Wojciech Żydzik             – UKS Żak Libiąż                 – SMS Gdańsk
– Kacper Adamski             – Wisła Płock SA
– Przemysław Rutkowski    – UKS Anilana Łódź

Kadra szkoleniowa:
– Zdzisław Piętowski        – kierownik
– Jacek Okpisz                – trener  główny
– Stanisław Igel               – trener współpracujący
– Dariusz Tomaszewski    – trener współpracujący
– Maciej Werle                 – fizjoterapeuta

I.     Zbiórka zawodników dnia 18.01.2010 (poniedziałek) do godz. 16.00 w Hali Głównej Dworca PKP Warszawa Centralna skąd zostaną przewiezieni na miejsce zgrupowania – Ośrodek Szkoleniowo-Konferencyjny ul.Zegrzyńska 121/4; 05-121 Legionowo.