Strona główna | ZPRP | Ukazał się nr 2 miesięcznika Ruchu

Ukazał się nr 2 miesięcznika Ruchu

 

Ukazał się drugi numer miesięcznika KPR Ruch Chorzów. W październikowym numerze znajdziemy relacje z dotychczas rozegranych spotkań z Olkuszem i Zgodą Ruda Śląska. W roli eksperta, na łamach gazety, wypowiada się trener Zenon Łakomy, który dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat ligi.

W środku numeru o swojej przygodzie z piłką ręczną opowiadają Monika Wąż i młoda zawodniczka Ruchu Weronika Brymerska. Z kolei Karolina Radoszewska nie ukrywa, że poważnie myśli o swojej przyszłości i chęci powrotu do kadry narodowej.

Innym bohaterem drugiego wydania jest doświadczony trener bramkarek Piotr Depta. Czytelnicy znajda również informacje o sukcesach juniorek klubu, które podbiły Gdańsk, wygrywając w turnieju NEPTUN-CUP. Byliśmy również na 18 urodzinach firmy ,,Elstan",  wielkiego przyjaciela Ruchu zaliczanego do niebieskiej rodziny Stanisława Papierkowskiego, z czego fotorelacje została zamieszczona na rozkładówce.

Na deser wywiad z panią Aliną Zawadą, dyrektor MORiS Chorzów o ciągłej modernizacji chorzowskich obiektów sportowych oraz o prestiżowym spotkaniu w hali, gdzie 17 listopada Polska będzie gościć kobieca reprezentację Stanów Zjednoczonych.

ZOBACZ TAKŻE:

Ruch ma własny miesięcznik