1 listopada 2021

Zgrupowanie w Pruszkowie rozpoczęte

W Pruszkowie rozpoczęło się zgrupowanie reprezentacji Polski przed towarzyskimi spotkaniami ze Szwecją, które 4 i 6 listopada odbędą się w Malmo oraz Kristianstad. Mecze z wicemistrzami świata zainaugurują przygotowania do styczniowych Mistrzostw Europy.

W niedzielne popołudnie do Pruszkowa dotarła niemal większość zawodników powołanych przez trenera Patryka Rombla, która po uzyskaniu negatywnych wyników na obecność koronawirusa, wzięła udział w popołudniowym treningu i analizie wideo.

W godzinach wieczornych spodziewane są przyloty Patryka Walczaka i Kamila Syprzaka, a także przyjazd Damiana Przytuły. Najpóźniej w Pruszkowie pojawi się Piotr Chrapkowski, który z uwagi na niedzielny mecz Magdeburga dołączy do drużyny w poniedziałek. Do Szwecji kadrowicze wylecą w środę.

Wicemistrzowie świata powołali na te spotkania najsilniejszą kadrę z Hampusem Wanne i Jimim Gottfridssonem na czele. Z uwagi na kontuzje zabraknie w niej jednak Andreasa Palicki, Maxa Darja, Jonathana Edvardssona oraz Mikaela Aggeforsa. Pod dużym znakiem zapytania stoi też występ Niclasa Ekberga, któremu lada dzień urodzi się trzecie dziecko.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest