11 lutego 2022

Zapowiedź 15 kolejki Ligi centralnej

W najbliższy weekend 12/13 lutego Liga Centralna rozegra większość spotkań w ramach 15 kolejki. Mecz MSPR Siódemka Miedź-Huras Legnica z ARGED KPR Ostrovią został przełożony na 19 lutego.

Pięć spotkań czeka nas w sobotni wieczór. 15 kolejkę zainauguruje o godz.17.00 mecz Budnexu Stal Gorzów z Nielbą Wągrowiec. Zespół Bartosza Świerada aktualnie zajmuje szóste miejsce w tabeli Ligi Centralnej i goni piąte KPR Legionowo. Przedstawiciel z Mazowsza stoczy z kolei bardzo trudną batalię na wyjeździe z Padwą Zamość. Gospodarze wszystkie mecze w ramach I rundy rozegrali na wyjeździe i teraz czas na domowe starcia. W tych zamojski klub jest na razie bezbłędny i notuje bilans 4/4. W tym samym czasie o godz. 18.00 wystartują trzy inne mecze. Wicelider ligi podejmie Zagłębie Sosnowiec. Orlen Upstream SRS Przemyśl zagra z MKS-em Grudziądz a MKS Wieluń powalczy z czerwoną latarnią Ligi Centralnej Warmią Energą Olsztyn.

Bardzo ciekawie będzie w niedzielę w jedynym spotkaniu 15 kolejki. Do Hali Orbita we Wrocławiu przyjedzie Autoinwest Żukowo. Obie ekipy w tabeli ligowej dzieli punkt. Zwycięstwo zespołu gości przy dobrym układzie może zapewnić awans z ósmego na szóste miejsce w ligowej tabeli.

Zaległe spotkanie Siódemki z liderem Ligi Centralnej rozegrane zostanie 19 lutego o godz.16.00

15 KOLEJKA LIGI CENTRALNEJ

12 lutego

Budnex Stal Gorzów – MKS Nielba Wągrowiec /godz.17.00/

AZS AWF Biała Podlaska – MUKS Zagłębie Sosnowiec /godz.18.00/

Orlen Upstream SRS Przemyśl – MKS Grudziądz /godz.18.00/

MKS Padwa Zamość – KPR Legionowo /godz.18.00/

MKS Wieluń – Warmia Energa Olsztyn /godz.18.00/

13 lutego

Śląsk Wrocław – GKS Autoinwest Żukowo /godz.17.00/

19 lutego

MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica – ARGED KPR Ostrovia /godz.16.00/

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest