3 marca 2022

Powołania kadry narodowej juniorów młodszych

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów młodszych (ur.2006 i mł.) na zgrupowanie szkoleniowe, które odbędzie się w Pruszkowie w terminie 13-20.03.2022 r.

  1. Cieciora Szymon – KS Victoria Piaseczno – SMS Płock
  2. Faliszewski Maksym – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Kielce
  3. Florkiewicz Jan – MKS Brodnica – SMS Płock
  4. Frankowski Dawid – KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. – SMS Kwidzyn
  5. Kaleta Kacper – KS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – SMS Kielce
  6. Korus Andrzej – UKPR Agrykola Warszawa – SMS Kielce
  7. Latosiński Marcel – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  8. Lenckowski Mateusz – MKS Sambor Tczew – SMS Kwidzyn
  9. Semeniuk Eryk – UKS Olimpia Biała Podlaska – SMS Płock
  10. Stawowy Kacper – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
  11. Wawrzyński Filip – KPR Wolszyniak Wolsztyn – SMS Płock
  12. Zagański Tomasz – KS Victoria Piaseczno – SMS Płock
  13. Białowąs Mikołaj – LKPR Moto-Jelcz Oława
  14. Borys Szymon – MDK Pasja Bartoszyce
  15. Burzawa Maciej – LKPR Moto-Jelcz Oława
  16. Czertowicz Oskar – SG Flensburg-Handewitt (GER)
  17. Malarz Bartłomiej – KS VIVE Kielce
  18. Mendela Marek – SPR Górnik Zabrze
  19. Pulit Patryk – MKS Zagłębie Lubin
  20. Rutkowski Antoni – UKS Anilana Łódź
  21. Solnica Jakub – KS VIVE Kielce
  22. Szostak Krystian – SKF Wisła Płock
  23. Tarłowski Piotr – KS VIVE Kielce
  24. Wisiński Daniel – SPR Górnik Zabrze

Zawodnicy rezerwowi:

  1. Flak Aleksander – KS Viret CMC Zawiercie – SMS Kielce
  2. Gołębiowski Kacper – SPR Wisła Płock S.A. – SMS Płock
  3. Karbownik Bartosz – MKS Kusy Szczecin – SMS Płock
  4. Lewczyk Paweł – MTS Kwidzyn – SMS Kwidzyn
  5. Marzec Jan – SPR Wisła Sandomierz – SMS Kielce
  6. Tobera Olaf – KS VIVE Kielce – SMS Kielce
  7. Wojsa Oliwier – MSPR Siódemka Legnica – SMS Kielce
  8. Marchlewicz Kacper – MKS Piotrkowianin Piotrków Tryb.

Kadra szkoleniowa:
Jurasik Mariusz – trener główny
Markuszewski Marcin – trener asystent
Lipka Krzysztof – trener współpracujący
Szczukocki Konrad – trener przygotowania motorycznego
Urbański Marcin – fizjoterapeuta

I. Zbiórka zawodników dnia 13.03.2022 r. (niedziela) do godz. 18.00 Hotel Anton, ul. Bolesława Prusa 1, 05-800 Pruszków.
II. Kluby macierzyste w porozumieniu z rodzicami (opiekunami prawnymi) winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest