8 kwietnia 2022

Podsumowanie licytacji Handball Polska

Zakończył się cykl licytacji koszulek z meczów Polska-Szwecja. Na profilu społecznościowym Facebook Handball Polska od 22 marca do 5 kwietnia można było nabyć wyjątkowe pamiątki z tamtego wydarzenia.

W połowie marca reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych dwukrotnie zagrała towarzysko w Orlen Arenie z Mistrzami Europy. Reprezentanci obu drużyn rozgrzewali się wówczas w charakterystycznych koszulkach z napisem STOP WAR. Po zakończonych meczach Biało-Czerwoni i Szwedzi podpisali koszulki i przekazali je na licytację, z której dochód ZPRP w pełni przeznaczył na pomoc ofiarom wojny w Ukrainie. W akcję zaangażowali się również reprezentanci Szwecji, którzy przekazali 3 koszulki reprezentacyjne oraz Biało-Czerwone. Polki na licytację przekazały oficjalną piłkę zeszłorocznych Mistrzostw Świata z podpisami reprezentantek. W ciągu dwóch tygodni udało się zgromadzić kwotę w wysokości 10 510zł.

Wszystkim kibicom, którzy zaangażowali się akcję i wsparli ofiary wojny w Ukrainie -DZIĘKUJEMY! Całą kwotę z licytacji Związek Piłki Ręcznej w Polsce przekazał Polskiej Akcji Humanitarnej /PAH/.

Handball Polska cykl licytacji już zakończył. Dla tych, którym nie udało się wygrać wyjątkowej pamiątki mamy dobrą wiadomość. Egzemplarze, które nie znalazły się w licytacji będzie można nabyć w stacjonarnych punktach sklepu Handball Polska, które są czynne podczas meczów reprezentacji kobiet i mężczyzn. Najbliższy punkt będzie otwarty w hali RCS w Lubinie podczas meczu eliminacyjnego kobiet Polska- Szwajcaria.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest