27 kwietnia 2022

ZPRP podejmuje współpracę z AWF Poznań

Związek Piłki Ręcznej w Polsce i Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu nawiązały współpracę. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się 25. kwietnia.

To już druga taka inicjatywa Związku Piłki Ręcznej w Polsce w zakresie edukacji. W marcu tego roku partnerem ZPRP została Wyższa Szkoła Edukacja w Sporcie. Przedmiotem porozumienia pomiędzy ZPRP i AWF Poznań jest współpraca z zakresu szkolenia instruktorów piłki ręcznej – trener poziom I EHF RINCK Convention (licencja „C”).

Edukacja w tym obszarze będzie obejmować studia pierwszego lub drugiego stopnia (studia licencjackie oraz magisterskie), a absolwenci tego kierunku uzyskają tytuł zawodowy instruktora piłki ręcznej i będą mogli ubiegać się o przyznanie licencji kategorii „C”.

Oferta Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu wzbogaci się również o studia podyplomowe oraz kursy instruktorskie z piłki ręcznej.

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą AWF Poznań zachęcamy do odwiedzenia strony Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu – https://www.awf.poznan.pl/pl/

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest