28 kwietnia 2022

Prestiżowa nominacja polskich sędzi

Urszula Lesiak i Małgorzata Lidacka poprowadzą Finał EHF Women’s Cup 2022. Prestiżowa nominacja dla polskiej pary sędzi została ogłoszona 28.kwietnia.

Tegoroczny finał EHF Woman’s Cup odbędzie się w sobotę 14. maja w Maladze. Costa del Sol Malaga (ESP) zmierzy się w meczu rewanżowym z Rocasa Gran Canaria (ESP). Delegatem będzie Tordai, Ilona z Węgier, a dyrektorem wydarzenia V. Blàzquez Garcia, Francisco z Hiszpanii. Polskie sędzie tym spotkaniem zakończą tegoroczny sezon.

Jesteśmy bardzo zaszczycone, a także szczęśliwe i dumne. Drugi sezon z rzędu kończymy prestiżową nominacją w Europie. Prowadzenie meczu finałowego jest bardzo wymagające. Nie tylko mierzymy się ze sportowym aspektem tego wydarzenia, ale również z rangą widowiska. Jest to dla naszego rozwoju bezcenne doświadczenie – mówi Urszula Lesiak.

Małgorzata Lidacka i Urszula Lesiak w zeszłym roku poprowadziły mecz o 3 miejsce Final Four Ligi Europy Kobiet. Druga nominacja z rzędu polskiej pary przez Europejską Federację Piłki Ręcznej bez wątpienia świadczy o naszej pozycji wśród europejskich sędziów.

Gratulujemy i życzymy dobrego występu!

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest