10 maja 2022

Bilety na EHF EURO 2022

Kibice kobiecej reprezentacji Polski, którzy pragną na żywo dopingować Biało-Czerwone mogą rezerwować sobie miejsca na Mistrzostwa Europy. W sprzedaży pojawiły się bilety na turniej, który w dniach 4-20 listopada zorganizuje Słowenia, Macedonia Północna i Czarnogóra.  

Pakiety biletów na rundę eliminacyjną /w Lublanie, Celje, Skopje, Podgoricy/, rundę główną /w Lublanie, Skopje/ i ostatni weekend w Lublanie są już w sprzedaży na stronie Tickets.eurohandball.com/women2022

Pakiety biletów dostępne są w trzech kategoriach cenowych we wszystkich miejscach i uprawniają posiadacza do obejrzenia każdego meczu w tej grupie.

W sprzedaży są również pakiety miejsc w Lublanie lub Skopje. Oferują one kibicom możliwość oglądania każdego meczu w tych miastach przez cały czas trwania zawodów.

Dzieciom w wieku od 4 do 18 lat przysługuje 20% zniżki na bilety w kategorii 2 i 3 – podobnie jak seniorzy w wieku 65 lat i starsi oraz studenci.

Rodziny, podobnie jak dzieci, obsługiwane są, ze zniżkami dla tych, którzy zabierają dzieci na mecze. Pakiet rodzinny składa się z 3 pakietów i dotyczy kombinacji: 1 osoba dorosła + 2 dzieci, 2 osoby dorosłe + 1 dziecko. W razie potrzeby można zarezerwować dodatkowe pojedyncze pakiety na górze.

Karnety jednodniowe – bilety na poszczególne dni meczowe – będą dostępne w odpowiednim czasie.

Polki listopadowy turniej rozpoczną fazą wstępną w Podgoricy. Szczegóły dotyczące cen poszczególnych pakietów na mecze z udziałem reprezentacji Polski dostępne TUTAJ.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest