14 maja 2022

Władze ZPRP w Arenie Ostrów

Przedstawiciele Związku Piłki Ręcznej w Polsce Mirosław Baum i Piotr Mystkowski uhonorowali specjalną paterą wyjątkowy sezon i awans  ostrowskiego klubu do PGNiG Superligi.

Arged KPR Ostrovia awans do najwyższej klasy rozgrywkowej zapewniła sobie na cztery kolejki przed zakończeniem rozgrywek. Podopieczni Macieja Nowakowskiego zapowiedzieli jednak, że będą walczyć do końca i słowa dotrzymali. W ostatnim domowym meczu z Zagłębiem Sosnowiec gospodarze zwyciężyli 37:26 i w efektownym stylu pożegnali się z kibicami.

Zakończenie sezonu w Arenie Ostrów było okazją do ponownego świętowania awansu bowiem do Ostrowa Wlkp. specjalnie na tę okazję przybyli Przewodniczący Kolegium Sędziów Mirosław Baum i Komisarz Rozgrywek Piotr Mystkowski.

fot. Rafał Jakubowicz

Przedstawiciele Związku Piłki Ręcznej w Polsce złożyli oficjalne gratulacje zawodnikom i klubowi, a także wręczyli pamiątkową paterę przygotowaną specjalnie na tę okazję. Arged KPR Ostrovia po raz pierwszy w historii zagra w najwyższej klasie rozgrywkowej. Dodatkowo drużyna prowadzona przez Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka awans wywalczyła w imponującym stylu notując w całym sezonie tylko dwie porażki. Ostrowski zespół zdominował inauguracyjny sezon Ligi Centralnej i zasłużenie w przyszłym sezonie zagra w PGNiG Superlidze.

Po zakończeniu meczu i celebracji awansu Przewodniczący Kolegium Sędziów Mirosław Baum był gościem redaktora Marcina Gebela w studiu Telewizji Pro-Art.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest