30 maja 2022

Bilety na Finał PGNiG Pucharu Polski Mężczyzn

Od 19. maja można nabywać bilety na 55 edycję rozgrywek Pucharu Polski mężczyzn. W tym roku o trofeum ufundowane przez PGNiG powalczą Łomża Vive Kielce i Orlen Wisła Płock.

Tegoroczny finał rozgrywek o PGNiG Pucharu Polski Mężczyzn po raz pierwszy zawita do Areny Jaskółka w Tarnowie. Kielczanie w rywalizacji Pucharu Polski triumfowali 17 razy i z pewnością będą faworytem. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 w Arenie Jaskółka TOSiR. Obiekt mieści się przy ulicy Traugutta 3 w Tarnowie.

Podczas meczu kibiców czeka nie lada gratka. W tarnowskiej hali dostępne będzie trofeum Mistrzostw Świata, które aktualnie odbywa Trophy Tour po Polsce. Na specjalnie przygotowanym stoisku będzie możliwość obejrzenia Pucharu na żywo i zrobienia sobie dedykowanego zdjęcia. Wcześniej, bo już 24. maja, Puchar Mistrzostw Świata zawita do Orlen Areny.

Bilety na pucharową Świętą Wojnę można nabywać poprzez stronę eventim.pl lub zprp.pl. Najniższa kwota za którą można na żywo przeżywać Finał PGNiG Pucharu Polski wynosi 19 złotych /ulgowy/. Szczegółowy cennik sektorów jest dostępny na stronie eventim.pl.

Partnerem wydarzenia jest miasto Tarnów.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest