30 maja 2022

Młodzieżowa kadra kobiet

Związek Piłki Ręcznej w Polsce powołuje niżej wymienione zawodniczki młodzieżowej kadry narodowej kobiet (ur.2002 r. i mł.) na następujący cykl akcji szkoleniowych:

04-09.06.2022 r. COS OPO Szczyrk – zgrupowanie szkoleniowe

10-11.06.2022 r. Puchov (SVK) – mecze międzypaństwowe (SVK – POL)

Zawodniczki

  1. Grzesista                         Kamila               – SPR Sośnica Gliwice / SMS Płock
  2. Piotrowska                     Lidia                  – Bukowsko-Dopiewski KPR / SMS Płock
  3. Suliga                               Oliwia               – Akademia Handballu Ruch Chorzów / SMS Płock
  4. Barska                             Iga                     – MTS Żory
  5. Domagalska                   Oliwia               – KPR Gminy Kobierzyce
  6. Głębocka                        Nikola               – EKS Start Elbląg
  7. Granicka                         Joanna              – UKS Varsovia Warszawa (od 05.06)
  8. Grobelna                         Daria                 – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  9. Hypka                              Aleksandra       – EKS Start Elbląg
  10. Jasińska                           Julia                   – Korona Handball Kielce
  11. Jureńczyk                        Karolina            – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
  12. Kozioł                              Patrycja            – KPR Gminy Kobierzyce
  13. Kopańska                        Paulina              – EKS Start Elbląg
  14. Pankowska                     Natalia              – KS Kościerzyna
  15. Pastuszka                        Michalina         – Korona Handball Kielce
  16. Peplińska                        Paulina              – SPR Gdynia
  17. Szczukocka Sara              – KS AZS AWF Warszawa

Zawodniczki rezerwowe

  1. Kawka Amelia                 – UKS Roxa Lublin / SMS Płock
  2. Papke Kinga                    – UKS Siódemka-Osowa Gdańsk / SMS Płock
  3. Zdziebłowska  Laura      – UKS Roxa Lublin / SMS Płock
  4. Byzdra Edyta                   – MKS Lublin S.A.
  5. Dworniczuk Iga               – UKS Varsovia Warszawa
  6. Hoffman Dominika        – MKS PR Gniezno
  7. Pędziwiatr Julia            – TS Pogoń 1922 w Żorach

Kadra szkoleniowa

Tetelewski Paweł – trener główny
Niewiadomska Anna – trenerka współpracująca
Tsvirko Natallia – trenerka współpracująca
Lewalski Sławomir – trener przygotowania motorycznego    (do 09.06)
Kulicki Tomasz – fizjoterapeuta
Porzeziński Przemysław – video statystyk

Zbiórka zawodniczek dnia 04.06.2022 r. (sobota) do godz. 17.00 COS OPO Szczyrk, ul. Plażowa 8, 43-370 Szczyrk.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest