6 lipca 2022

Najlepsi Trenerzy OSPR 2021/2022

Za nami pierwsza edycja – TOP 10 – nowego systemu dotyczącego oceny pracy szkoleniowców w Ośrodkach Szkolenia w Piłce Ręcznej. Będą kolejne.

Nagroda TOP 10 to szczególne wyróżnienie przyznawane trenerom za wyróżniające osiągnięcia w pracy szkoleniowej w OSPR w danym roku. Efekty pracy trenera OSPR mierzona jest liczbą dzieci, które od danego trenera w OSPR trafiają do młodzieżowych kadr narodowych, szkół mistrzostwa sportowego czy biorą udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. O efektach i jakości pracy trenerów w OSPR świadczą też i brane są po uwagę w ocenie, funkcje jakie pełnią w sztabach szkoleniowych w rywalizacji na szczeblu wojewódzkim i centralnym.

Jesteśmy przekonani, że wyróżnieni trenerzy na tą nagrodę w pełni zapracowali. Efekty ich pracy mówią same za siebie. To spod ich ręki w 2021 r. wyszło najwięcej utalentowanych dzieci i młodzieży. Serdecznie im gratulujemy i dziękujemy za to – mówi Dyrektor Sportowy ZPRP Damian Drobik – Mamy nadzieję, że nowym sezonie Nagroda TOP 10 pobudzi żyłkę rywalizacji u naszych trenerów na czym skorzysta jeszcze większa liczba dzieci i młodzieży.

Wyróżnionym trenerom nagrody wręczono podczas różnych uroczystości tj. Mistrzostwa Polski, Gale czy konsultacje startowe w dniach od 30 maja do 5 lipca 2022 r.

W pionie szkolenia dziewcząt nagrodzono trenerów:

Iwona Pietrzyk – uprawnienia: licencja B. Reprezentuje klub KS Kusy Kraków. W szkoleniu OSPR od 2016 roku. Trenerka kadry wojewódzkiej 2021. Wielokrotnie brała udział w akcjach szkoleniowych OSPR. Jej zawodniczki licznie trafiają do szkół mistrzostwa sportowego i kadr narodowych.

od lewej Łukasz Wróbel, Tomasz Sondej i Iwona Pietrzak

Katarzyna Brózda – uprawnienia: licencja A. Reprezentuje klub MKS Brodnica. W szkoleniu OSPR od 2015 roku. Trenerka kadry wojewódzkiej. Wielokrotnie brała udział w akcjach szkoleniowych OSPR (od wojewódzkich po centralne), wykładowca podczas kursokonferencji OSPR. Jej zawodniczki licznie trafiają do szkół mistrzostwa sportowego i kadr narodowych oraz są medalistkami mistrzostw Polski i pucharów Polski, a także Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Paweł Wolny – uprawnienia: licencja B. Reprezentuje klub Bukowsko-Dopiewski Klub Piłki Ręcznej i UKS Pantery Dopiewo.
W szkoleniu OSPR od 2016 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Wielokrotnie brał udział w akcjach szkoleniowych OSPR. Jego zespoły sięgają po najwyższe laury mistrzostw Polski młodziczek i juniorek oraz Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Mariusz Śniegoń – uprawnienia: licencja B. Reprezentuje klub MTS Żory. W szkoleniu OSPR od 2019 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Jego zespoły sięgają po najwyższe laury mistrzostw Polski młodziczek i juniorek. Zawodniczki są medalistkami pucharów Polski.

Marcin Oleksiewicz – uprawnienia: licencja B. Reprezentuje klub Chojeński Klub Sportowy w Łodzi w szkoleniu OSPR od 2018 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Wielokrotnie brał udział w akcjach szkoleniowych OSPR. Jego zespoły sięgają po najwyższe laury mistrzostw Polski młodziczek i juniorek a zawodniczki są uczestniczkami finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W pionie szkolenia chłopców nagrodzono trenerów:

Łukasz Wróbel – uprawnienia: licencja B. Reprezentuje klub SKS Kusy Kraków. W szkoleniu OSPR od 2016 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Jego zespoły sięgają po najwyższe laury Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a zawodnicy są reprezentantami Polski.

Mariusz Śpiewak – uprawnienia: licencja B. Reprezentuje klub MKS „Piotrkowianin” Piotrków Trybunalski. W szkoleniu OSPR od 2018 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Jego zespoły awansują do finałów mistrzostw Polski

Tomasz Sondej – uprawnienia: licencja A. Reprezentuje klub SPR Stal Mielec. W szkoleniu OSPR od 2016 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Jego zespoły awansują do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, a zawodnicy są reprezentantami Polski i trafiają do szkół mistrzostwa sportowego

Marcin Komalski – uprawnienia: licencja C. Reprezentuje klub KS VIRET CMC Zawiercie. W szkoleniu OSPR od 2016 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Wielokrotnie brał udział w akcjach szkoleniowych OSPR. Jego zespoły awansują do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

Bartłomiej Pepliński – uprawnienia EHF Master Coach. Reprezentuje klub MKS Sambor Tczew i SPR Wybrzeże. W szkoleniu OSPR od 2017 roku. Trener kadry wojewódzkiej. Jego zespoły awansują do finałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży i centralnych rozgrywek ligowych.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest