18 lipca 2022

SUMMER CAMP OSPR 2022 Kielce

Po raz siódmy startuje edycja Summer Camp. Obozy, których organizatorem są Ośrodki Szkolenia w Piłce Ręcznej. Od poniedziałku przez następne 10. dni uczestnicy obozu będą trenować oraz rywalizować pod okiem specjalistów z zakresu szkolenia i dietetyki.

17.lipca w ZS nr 2 w Kielcach zameldowało się 64 uczniów szkół podstawowych. Reprezentanci klas siódmej i ósmej zakwalifikowali się na wydarzenie za sprawą testów i sprawdzianów w grze, które odbyły się w trakcie konsultacji wojewódzkich i startowych OSPR. Zainteresowanie wydarzeniem było duże, ostatecznie organizatorzy Summer Camp 2022 przyznali 64 „bilety”.

Zajęcia w hali będą prowadzone w 4 grupach. Oprócz treningów czeka ich również rywalizacja sportowa w postaci meczów między grupami. Na treningi indywidualne mogą liczyć także bramkarze. Uczestnicy obozu będą realizować autorski program sportowy stworzony przez Marka Mońko – kierownik zgrupowania – i Edytę Suchy – zastępca kierownika zgrupowania. Duet trenerski będzie czuwał nad tym, aby wychowawcy i trenerzy przeprowadzili go optymalnie do potrzeb młodzieży.

Dodatkowo o zdrowie zawodników zadbają ratownik medyczny Krzysztof Wojtasiak i fizjoterapeuta Paweł Szczerbicki. Wykłady dot. zdrowego stylu życia i diety sportowca poprowadzi Artur Mońko. Gościem specjalnym na zgrupowaniu będzie trzykrotny medalista MŚ, aktualnie asystent Talanta Dujszebajewa w Łomży Industrii Kielce Krzysztof Lijewski.

Summer Camp OSPR 2022 potrwa od 17-27 lipca.  

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest