19 lipca 2022

SUMMER CAMP OSPR 2022 Nowa Słupia

W Nowej Słupii trwa Summer Camp OSPR 2022 dziewcząt. Obozy, których organizatorem są Ośrodki Szkolenia w Piłce Ręcznej po raz siódmy zaprosił najzdolniejsze dziewczynki do wspólnych aktywności.

W Ośrodku Wczasów Dziecięcych „Gołoborze” w dniach 17-27 lipca sportowe talenty będą rozwijać najlepsze dziewczyny z całej Polski. Zaproszenia do udziału w Summer Camp OSPR 2022 otrzymały trenujące na co dzień w grupach OSPR zawodniczki. Ich liczba, podobnie jak u chłopców, to 64. O przyznaniu „biletów” na obóz w Nowej Słupii decydowali koordynatorzy województw, którzy przyglądali się ich pracy przez cały rok.

Ośrodek w Nowej Słupii spełnia wszelkie wymogi kadry trenerskiej tegorocznego Campu. To miejsce z dostępem do hal sportowych, boisk zewnętrznych, pływalni, siłowni i dobrze wyposażonych sal sportowych. Selekcja uczestniczek obozu zakładała pozyskanie zawodniczek na wszystkich pozycjach. Podobnie jak u chłopców bramkarki będą miały możliwość uczestnictwa w indywidualnych treningach. Za ten obszar w Nowej Słupii będzie odpowiedzialny Artur Góral.

O zdrowie i bezpieczeństwo uczestników zadba ratowniczka Ula Domańska i fizjoterapeuta Michał Głuszek. Program jest dostosowany do potrzeb psychofizycznych młodych sportsmenek. Obok zajęć z piłki ręcznej uczestniczki czekają zajęcia z gimnastyki, tańca, fitness oraz siłowni. Poprowadzą je doświadczeni koordynatorzy i trenerzy: Krzysztof Krawczyk, Jan Orzech, Katarzyna Brózda, Beata Ciastoń, Zygmunt Kamys, Jerzy Kożuch, Artur Rykaczewski, Krystyna Wasiuk, Marcin Ziemkiewicz i Piotr Pezda. Dla młodych piłkarek ręcznych to szansa, aby zwrócić na siebie oczy trenerów młodzieżowych kadr narodowych.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest