2 listopada 2022

Za nami pasjonująca 6. kolejka Ligi Centralnej

W 6. kolejce Ligi Centralnej w dwóch meczach o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Liderem niezmiennie jest KPR Legionowo, a kolejne cenne punkty zainkasował beniaminek MKS Olimp MEDEX Piekary Śląskie.

Arcyciekawe widowiska mieli okazję w miniony weekend oglądać kibice w Łodzi i Przemyślu. W tych miastach w regulaminowym czasie gry padł remis i do wyłonienia zwycięzców spotkań potrzebna była seria rzutów karnych. W tej w obu przypadkach triumfowali goście.

MKS Wieluń sprawił miłą niespodziankę swoim kibicom, i w Hali Orbita zainkasował komplet punktów pokonując 32:30 Śląsk Wrocław. Z kolei Nielba wykorzystała atut własnego parkietu i nie dała się ograć wyżej notowanej Warmii Olsztyn.

Jeden z beniaminków Ligi Centralnej MKS Olimpia Medex Piekary Śląskie po raz kolejny udowodnił, że nie ma zamiaru być chłopcem do bicia. W śląskich derbach pewnie pokonał Zagłębie Handball Team Sosnowiec /35:30/. Wciąż bez punktów jest Padwa Zamość, która w 6. kolejce mierzyła się z byłym superligowcem, a liderem niezmiennie KPR Legionowo, które po remisie w Łodzi odskoczyło Akademikom z Białej Podlaskiej już na 3 punkty.

Wszystkie mecze Ligi Centralnej można śledzić na platformie streamingowej insports.tv. Poniżej komplet wyników 6. kolejki Ligi Centralnej.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest