Strona główna | Szkolenia | Z kadr wojewódzkich na szkol. centralne

Z kadr wojewódzkich na szkol. centralne

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach realizacji programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo” powołuje niżej wymienionych zawodników kadr wojewódzkich na centralną konsultację szkoleniową:

16 – 21.12.2007 – Ciechanów – Konsultacja szkoleniowa

1. Abram Patryk – MKS Nielba Wągrowiec
2. Paszkiewicz Adrian – MKS Nielba Wągrowiec
3. Perczyński Krzysztof – MKS Nielba Wągrowiec
4. Smoliński Paweł – MKS Nielba Wągrowiec
5. Gregor Paweł – MKS Zagłębie Lubin
6. Pastuch Michał – MKS Zagłębie Lubin
7. Wozniczak Damian – MKS Zagłębie Lubin
8. Czaja Wojciech – MKS Zagłębie Lubin
9. Banaszkiewicz Tomasz – KS NMC POWEN Zabrze
10. Marciniak Mariusz – KS NMC POWEN Zabrze
11. Mogielnicki Krzysztof – KS NMC POWEN Zabrze
12. Czekałowski Grzegorz – AMD Chrobry Głogów
13. Kapela Michał – AMD Chrobry Głogów
14. Pawlak Bartosz – AMD Chrobry Głogów
15. Garncarz Oskar – MKS PM Tarnów
16. Omylski Łukasz – MKS PM Tarnów
17. Dudka Daniel – MKS PM Tarnów
18. Grablewski Kamil – MKS TRUSO Elbląg
19. Spychalski Damian – MKS TRUSO Elbląg
20. Piechna Grzegorz – MKS Agrykola Warszawa
21. Uznański Patryk – MKS Agrykola Warszawa
22. Ciarkowski Marcin – KS PR Gwardia Koszalin
23. Waszkiewicz Mateusz – KS PR Gwardia Koszalin
24. Olejniczak Jakub – MOS ŚLĄSK Wrocław
25. Małecki Patryk – MOS ŚLĄSK Wrocław
26. Dominik Jakub – UKS ISKRA Bydgoszcz
27. Irzemski Patryk – UKS ISKRA Bydgoszcz
28. Kiczkajło Krzysztof – MOKS Białystok
29. Kosiński Karol – MOKS Białystok
30. Welcz Łukasz – KS ENERGETYK Gryfino
31. Wędrak Krystian – UKS VIKTORIA Tomaszów
32. Zagała Sergiusz – KS VIRET CMC Zawiercie
33. Ankudowicz Michał – UKS CONRAD Gdańsk
34. Badowski Bartosz – MKS Poznań
35. Barnaś Grzegorz – UKS KRUKI Skrzyszów
36. Daszek Michał – MKS SAMBOR Tczew
37. Gołębiewski Sebastian – SKS ORLIK Brzeg
38. Kaczmarek Dawid – CHKS Łódź
39. Kowalski Krzysztof – UKS SZCZYPIORNIAK Olsztyn
40. Obiała Michał – WISŁA Płock SA
41. Paczkowski Paweł – UKS SIÓDEMKA Świecie
42. Piwowarczuk Michał – KS SOKÓŁ Kościerzyna
43. Rarus Konrad – SPR BRW STAL Mielec
44. Rutkowski Przemysław – UKS ELEKTRONIK Łódź

Kadra szkoleniowa:
– Okpisz Jacek – trener reprezentacji
– Igiel Stanisław – trener współpracujący
– Opiekę medyczną i kierownictwo zapewnia organizator – Warszawsko – Mazowiecka Federacja Sportu

I. Zbiórka zawodników : dnia 16.12.2007 (niedziela) do godz. 18.00 w hali MOSiR Ciechanów ul. 17-go Stycznia 60 c
II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodnikom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.
III. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu. Powołani zawodnicy przyjeżdżają na koszt własny bądź macierzystych klubów.
IV. Zawodnicy winni zabrać ze sobą:
– książeczkę zdrowia sportowca z ważnymi badaniami lekarskimi
– sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej
– notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym
V. Zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną zapewnia Warszawsko – Mazowiecka Federacja Sportu w ramach szkolenia kadr wojewódzkich 2007 z funduszu Ministerstwa Sportu i Turystyki.
VI. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodników o w/w akcji szkoleniowej i potwierdzić ich udział na piśmie do Pana Marka Otłowskiego (kontakt tel. 600 273 119 lub 023 673 47 97 , Adres email : mksjurand@neostrada.pl )w terminie do dnia 09.11.2007 r.
(Podstawa: Postanowienia ZPRP, rozdz. XII, § 50, pkt 1-3).