Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów 03-09.12.2007

Kadra narodowa juniorów 03-09.12.2007

 

Trener główny Wojciech Nowiński, powołuje niżej wymienionych zawodników kadry narodowej juniorów na następujący cykl akcji szkoleniowych w ramach przygotowań do Mistrzostw Europy Juniorów 2008:

  03.12.2007   – COMS W-wa  – Okresowe badania lekarskie/Badania diagnostyczne
  03 – 06.12.2007  – Brenna           – Konsultacja szkolenia
  07 – 09.12.2007   – Brno/Czechy  – Turniej międzynarodowy „Brno Cup”
                                                                                          
  1.  Kręzel  Paweł  – MKS Żagiew Dzierżoniów  – SMS Gdańsk
  2.  Grzybowski Rafał  – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
  3.  Trojański  Tymon  – MKS Truso Elbląg   – SMS Gdańsk
  4.  Pilitowski Maciej  – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
  5.  Przybylski Rafał  – MKS Kusy Szczecin   – SMS Gdańsk
  6.  Pacześny Adam  – KPR Wolsztyniak Wolsztyn  – SMS Gdańsk 
  7.  Sieg Łukasz  – MKS Sambor Tczew  – SMS Gdańsk 
  8.  Szczecina Krzysztof  – KS Vive Kielce 
  9.  Zacharski Tomasz  – KS Vive Kielce
10.  Nogowski  Adrian  – MTS Kwidzyn
11.  Syprzak  Kamil  – Wisła Płock SA
12.  Kłoda  Jakub  – MKS Padwa Zamość
13.  Świątek  Adam  – AS – BAU Śląsk Wrocław
14.  Łyżwa Krzysztof  – KS Ostrovia Ostrów Wlkp
15.  Rydz Mateusz  – UKS Wilanowia Warszawa
16.  Kowalik Paweł  – KS Azoty Puławy
17.  Prokop Arkadiusz  – KS Warszawianka Warszawa
18.  Sobaciński Michał  – KS Fokus Park-Kiper Piotrków Trybunalski

Zawodnicy rezerwowi:
– Kowalczyk Mateusz  – MKS Zagłębie Lubin   – SMS Gdańsk
–  Kowalczyk Mateusz  – MKS Zagłębie Lubin   – SMS Gdańsk
– Dawidowski Maciej  – MKS Truso Elbląg   – SMS Gdańsk
–  Suchenek Adrian  – UKS Szczypiorniak Olsztyn  – SMS Gdańsk
– Płóciniczak  Jarosław  – KPR Wolsztyniak Wolsztyn  – SMS Gdańsk
– Maziarz Dominik  – SPR AMD Chrobry Głogów  – SMS Gdańsk
– Rosiek Dariusz  – SKS Kusy Kraków   – SMS Gdańsk
– Jankowski Radosław  – KS MOSiR Zabrze   – SMS Gdańsk
–  Nidzgorski  Krystian  – Wisła Płock SA   – SMS Gdańsk
– Gałka Piotr  – Wisła Płock SA
– Fornal Mateusz  – KS Energetyk Gryfino
– Kaszuba Patryk  – MTS Kwidzyn

 Kadra szkoleniowa:
 –  Nowiński  Wojciech – trener główny
    –  Tomaszewski  Dariusz – trener współpracujący
 –  Strząbała  Tomasz – trener współpracujący 
 –  Jasiński  Paweł – lekarz
–  Spis   Szczepan     – fizjoterapeuta   

Zbiórka zawodników:  dnia 03.12.2007 (poniedziałek) w godz. 08.00 – 10.00  w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej w Warszawie, ul. Wawelska 5 (teren stadionu Skry) – dojazd z Dworca Centralnego  PKP autobusami linii 175 i 512 do przystanku „Pomnik Lotnika”. Po wykonaniu okresowych badań lekarskich oraz badań diagnostycznych  przejazd całej grupy do Brennej.