Strona główna | Szkolenia | Z kadr wojewódzkich na szkol. centralne

Z kadr wojewódzkich na szkol. centralne

 

Związek Piłki Ręcznej w Polsce w ramach realizacji programu Ministerstwa Sportu i Turystyki „Szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo” powołuje niżej wymienione zawodniczki kadr wojewódzkich na centralną konsultację szkoleniową:

             13 – 18.11.2007 – Władysławowo/COS Cetniewo        – Konsultacja  szkoleniowa

   1. Drabik  Joanna   – KSS Kielce
   2. Wójcik  Magdalena   – KSS Kielce
   3. Parandyk  Paulina   – KSS Kielce
   4. Snycerz  Honorata   – KSS Kielce
   5. Brewczyńska  Karolina   – MKS MOS Katowice
   6. Juraszek  Anna    – MKS MOS Katowice
   7. Lasoń  Patrycja   – MKS MOS Katowice
   8. Grobelska  Dominika   – MKS Kusy Szczecin
   9. Szary  Sandra   – MKS Kusy Szczecin
 10. Plentara  Dominika   – MKS Kusy Szczecin
 11. Sielicka   Jagoda   – UKS Zawada Elbląg
 12. Maruszczak  Karolina   – UKS Zawada Elbląg
 13. Potera  Agnieszka   – UKS Zawada Elbląg
 14. Szwedek  Martyna   – MKS MOS Gniezno
 15. Buś  Monika   – MKS MOS Gniezno
 16. Chmiel   Martyna   – MKS Zryw Chorzów
 17. Lech  Klaudia   – MKS Zryw Chorzów
 18. Marcinkowska  Martyna   – UKS Roxa Lublin
 19. Żaromska  Maja    – UKS Roxa Lublin
 20. Perłowska  Jagoda   – LUKS Orlik Reszel
 21. Subocz  Magda   – LUKS Orlik Reszel
 22. Bednarek  Paulina   – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
 23. Kaczorowska   Joanna   – MKS Piotrcovia Piotrków Tryb.
 24. Fornalik  Romana   – UKS Borek Wlkp.
 25. Klonowska   Sylwia    – UKS Borek Wlkp.
 26. Garbień  Zuzanna   – KS Gościbia Sułkowice
 27. Rybicka  Ewa    – UKS Olimpijczyk Kowalewo
 28. Szczęsna  Jowita    – UKS Millenium Świekatowo
 29. Truszkowska  Paulina   – GUKS Bellator Ryjewo
 30. Kortas  Aleksandra   – MTS Kwidzyn
 31. Wasiak  Agata    – UKS Bukowia Buk 
 32. Wiśniewska  Paulina   – MKS Sokół Żary
 33. Mularczyk   Patrycja   – CHKS Łódź
 34. Ślęzak  Alicja    – TS Zew Świebodzin
 35. Płaczek  Adrianna   – MKS Arot Tęcza Leszno
 36. Bieńkowska  Agnieszka   – MKS Varsovia Warszawa
 37. Środa   Mirella    – UKS 6 Polho Czuchów
 38. Biernat  Kamila   – MKS Zagłębie Lubin
 39. Mączka  Małgorzata – MKS Piast Głogów
 40. Michalak   Martyna  – KPR Kobierzyce
 41. Bżdzikot  Adrianna   – UKS Olszynka Dzikowiec
 42. Hibner  Małgorzata   – PMOS Busko Zdrój
 43. Zawada  Izabella   – UKS Fortis Rozbórz Długi
 44. Legutek  Iwona    – SKS Kusy Kraków
 45. Tokarz  Maria    – MKS Beskid Nowy Sącz

Kadra szkoleniowa:
– Dworaczyk  Dariusz  – trener reprezentacji
– Szczepaniak   Elżbieta  – trener współpracujący
– Wójcik  Andrzej   – trener współpracujący
– Pastuszko  Michał   – trener współpracujący

I. Zbiórka zawodniczek: dnia 13.11.2007 (wtorek) do godz. 18.00  w Centralnym Ośrodku Sportu  – Władysławowo ul. Żeromskiego 52  ( tel.:0-58 674-63-00 lub 674-63-14);

II. Kluby macierzyste winny zapewnić zawodniczkom opiekę podczas dojazdu i powrotu z akcji szkoleniowej.

III. Organizator nie zwraca kosztów przejazdu. Powołane zawodniczki przyjeżdżają na koszt własny bądź macierzystych klubów.
IV. Zawodniczki winny zabrać ze sobą:
              –  książeczkę zdrowia sportowca  z ważnymi badaniami lekarskimi
              –  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej
              –  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym                                        

V. Zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną zapewnia Pomorska Federacja Sportu w ramach szkolenia kadr wojewódzkich 2007 z funduszu Ministerstwa Sportu I Turystyki.

VI. Kluby macierzyste winny niezwłocznie powiadomić zawodniczki o w/w akcji szkoleniowej i pisemnie potwierdzić ich  udział w terminie do dnia 09.11.2007 r.     
           (Podstawa: Postanowienia ZPRP, rozdz. XII, § 50, pkt 1-3).