Strona główna | ZPRP | Kadra narodowa młodzieżowa kobiet

Kadra narodowa młodzieżowa kobiet

 

Trener główny Grzegorz Gościński w ramach realizacji szkolenia reprezentacji młodzieżowej kobiet (ur.1988r. i mł.) powołuje niżej wymienione zawodniczki na następujący cykl akcji szkoleniowych:

     15 – 18.10.2007        – Nowy Sącz       – Konsultacja szkoleniowa    
     
19 – 20.10.2007        – Nowy Sącz      – Mecze międzypaństwowe POLSKA – SŁOWACJA

1. Leśkiewicz   Malwina            – MTS Kwidzyn              – SMS Gliwice
2. Kwiecień     Agnieszka         – GZKS Sośnica Gliwice  – SMS Gliwice         

3. Sabała        Katarzyna         – GZKS Sośnica Gliwice  – SMS Gliwice

4. Cebula        Agata               – GZKS Sośnica Gliwice  – SMS Gliwice

5. Mielczewska Aleksandra       – AZS AWFiS Dablex Gdańsk

6. Kulwińska    Patrycja            – AZS AWFiS Dablex Gdańsk                 

7. Szwed         Karolina           – AZS AWFiS Dablex Gdańsk

8. Maliczkiewicz Monika            – KS Finepharm Carlos Jelenia Góra       

9. Dąbrowska Marta                 – KS Finepharm Carlos Jelenia Góra       

10. Kocela         Agnieszka       – KS Finepharm Carlos Jelenia Góra                  

11. Wańczyk     Katarzyna        – MKS Beskid Nowy Sącz           

12. Miecznikowska Marta          – EKS Start Elbląg

13. Dąbrowska Agnieszka         – MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski

14. Kucińska     Małgorzata        – KS Zgoda Ruda Śląska – Bielszowice

15. Aleksandrowicz Monika         – KS Łączpol Gdynia      

Zawodniczki rezerwowe:

– Konsur Karolina          – KS Finepharm Carlos Jelenia Góra – SMS Gliwice
– Markiewicz Agata        – UKS Dwójka Lublin                       – SMS Gliwice
– Rupp Martyna             – MKS Jutrzenka Płock                     – SMS Gliwice

– Karwacka Kornelia      – KS Polonia Kępno                         – SMS Gliwice
– Morawiec Anna           – KU AZS Politechnika Koszalińska

– Celka Adriana             – KS Start Elbląg

– Sądej Hanna               – KS Start Elbląg

– Świderska Natalia        – KS AZS AWF Warszawa
         

Kadra szkoleniowa:

  Gościński     Grzegorz – trener główny
  Przybylski    Krzysztof – trener współpracujący

  Gulka          Robert  – fizjoterapeuta

  do ustalenia             – lekarz

Zbiórka zawodniczek: dnia 15.10.2007 (poniedziałek) do godz. 15.00 w Krakowie (Hol Dworca  PKP Kraków Główny) – przejazd całej grupy autokarem do Ośrodka Wypoczynkowego Cieniawa k/Nowego Sącza.

Zawodniczki winny zabrać ze sobą:  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej   książeczkę zdrowia sportowca z ważnymi badaniami lekarskimi, zawodniczki nie posiadające ważnych  okresowych badań lekarskich wykonanych w COMS Warszawa są zobowiązane do ich wykonania i stawienia się w miejscu zbiórki z orzeczeniami poświadczonymi w w/w placówce  zdrowia. Przed przyjazdem na badania do COMS Warszawa prosimy o kontakt z biurem  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym