19 września 2007

AZS AWF B.P. zaczyna w Zabrzu

Sobotnim meczem w Zabrzu z tamtejszym MOSiR piłkarze ręczni AZS AWF Biała Podlaska zainaugurują tegoroczny sezon I-ligowy. Sezon, który chcieliby zakończyć awansem do ekstraklasy, w której występowali przez trzy sezony w latach 1999-2001 – powiadamia „Kurier Lubelski”.

Zadanie to nie wydaje się przerastać aktualnych możliwości podopiecznych trenerów Sławomira Bodasińskiego i Leszka Siejwy – aktualnych mistrzów Polski szkół wyższych i brązowych medalistów akademickich mistrzostw Polski.

Przed sezonem do drużyny dołączyli: doświadczony Andrzej Chmielewski, który w AZS AWF odnosił swoje największe sukcesy, w tym zdobycie tytułu wicekróla strzelców ekstraklasy, Grzegorz Fryc (obaj Azoty Puławy), Mateusz Dobrowolski z SPR Końskie, Tomasz Filipiak i Emil Kożuchowski z TS Siemiatycze oraz Janusz Cybulski (powrót do zespołu, studia w ZWWF).

Odeszli natomiast: Bartosz Aleksandrowicz (rezygnacja ze studiów), Łukasz Jezior, Rafał Niecko (zmiana uczelni na AWFiS Gdańsk), Michał Panfil, Konrad Rurarz i Marcin Krysiak. Ta ostatnia trójka zakończyła studia w Białej Podlaskiej i odeszła do innych klubów; Panfil do Juranda Ciechanów, Rurarz do SPR Końskie, a Krysiak do Wisły Płock.

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest