17 sierpnia 2007

Czekając na Nigeryjczyka

Dziś na treningu piłkarzy ręcznych AZS Politechnika Radom ma się pojawić zawodnik z Nigerii. Trenerem-koordynatorem w klubie jest Roman Trzmiel, który pracował w Afryce i dzięki jego bardzo dobrym kontaktom szczypiornista z Nigerii pojawi się u nas na treningu – mówi dla "Echa Dnia – Radom" trener Aleksander Malinowski.

Radomscy akademicy" od wczoraj trenują na własnych obiektach, po powrocie ze zgrupowania w Bukowinie Tatrzańskiej. Zajęcia prowadzi trener Malinowski, który także wczoraj pierwszy raz spotkał się z drużyną po powrocie z Białorusi. Na obozie szczypiorniści trenowali pod okiem Trzmiela i Stanisława Hulla.

Z nowych zawodników, którzy biegali po boisku, byli syn radomskiego szkoleniowca Aleksander Malinowski junior, Rafał Ziętkowski z Wisły Sandomierz i Kamil Stegliński z Kipera Piotrków Trybunalski. – Wzmocnień będzie więcej, nie ma ich na treningu, bo pracują. Pojawią się na popołudniowych zajęciach – dodaje Malinowski. – Na pewno do nas przyjdą Jarosław Sieczka z Azotów Puławy i Damian Cupryś z Wisły Sandomierz.

W przyszłym tygodniu AZS rozegra pierwszy mecz kontrolny, prawdopodobnie z KSSPR Końskie. 25 sierpnia radomianie wyjeżdżają na Akademickie Mistrzostwa Polski do Łodzi, gdzie zagrają między innymi z Warszawą, Gdańskiem, Zieloną Górą i Katowicami.

ZOBACZ TAKŻE:

Idą na ekstraklasę

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest