9 maja 2023

ZPRP z wizytą w Sosnowcu

9 maja Prezes Związku Piłki Ręcznej w Polsce Henryk Szczepański spotkał się z Prezydentem miasta Sosnowiec Arkadiuszem Chęcińskim. Delegację ZPRP uzupełniło dwóch członków Zarządu Marcin Zubek i Grzegorz Gutkowski.

Miejscem spotkania był niewątpliwie jeden z najokazalszych obiektów sportowych w województwie Śląskim – Zagłębiowski Park Sportowy. O ogromnych możliwościach nowoczesnego multiparku sportowego miała okazję opowiedzieć gościom Prezes ZPS Karina Skowronek. Obiekt, który znajduje się w samym sercu Zagłębia dysponuje halą sportową, posiada stadion zimowy i stadion piłkarski. Ten ostatni jest aktualnym domem I ligowego miejscowego klubu piłki nożnej Zagłębia Sosnowiec.

Wizyta delegacji ZPRP w Sosnowcu może w przyszłości zaowocować współpracą w ramach organizacji wydarzeń sportowych z udziałem reprezentacji Polski. Zagłębiowski Park Sportowy jeszcze w maju będzie organizatorem ważnego sportowego wydarzenia. 26 maja po raz pierwszy w Arenie Sosnowiec zagra reprezentacja Polski mężczyzn w piłce siatkowej. Aktualni wicemistrzowie świata zmierzą się w Sosnowcu towarzysko z Niemcami.

SKLEP KIBICA

KOSZULKI | SZALIKI | CZAPKI | GADŻETY

Pin It on Pinterest