Strona główna | Handball Polska | Ukazał się 6. nr “Handball Polska”

Ukazał się 6. nr “Handball Polska”

 

Ukazał się nr 6 miesięcznika "Handball Polska". Część nakładu trafiła do salonów EMPiK. Nadal zamówienia, w tym na prenumeratę, można składać w siedzibie Związku.

Lipcowy numer to przede wszystkim podsumowanie jakże udanych występów obu reprezentacji i zakwalifikowanie się kobiet do MŚ 2007 we Francji i mężczyzn do ME 2008 w Norwegii. Traktują o tym artykuły „Bajery pod publiczkę” i „Piekło zwyciężone”.  Czytelnik pozna też komentarze trenerów Bogdana Wenty i Zenona Łakomego dotyczące naszych rywali grupowych w tych imprezach.

Kolekcjonerzy plakatów drużyn znajdą coś dla siebie. Prezentujemy żeńską Reprezentację Polski, która pokonała Serbię.

W materiale „Gdzie są chłopcy z tamtych lat?” opisujemy losy członków brązowej ekipy MŚ 1982.O tym, że w Polsce można doskonale zorganizować imprezę międzynarodowej rangi przekonuje „Aktywny relaks” o IV ME Masters, które odbywały się w Krakowie.

Stałe działy to; Materiał szkoleniowy „Zakończenie kontrataku 2” wyszedł spod pióra Wojciecha Nowińskiego trenera reprezentacji Polski juniorów młodszych. Z kolei sędzia międzynarodowy Marek Góralczyk ocenił grę pasywną. Psycholog męskiej reprezentacji Marcin Kochanowski zachęca sportowców do zasłużonego odpoczynku po wyczerpującym sezonie.

W ciekawych wywiadach rozmawiamy z Claudem Onestą, trenerem zespołu narodowego Francji i Larsem Christiansenem reprezentantem Danii. „Dla równowagi” polscy adwersarze to Bogdan Wenta, który m.in. ocenił kadrowiczów i obchodzący jubileusz 70-lecia urodzin Stanisław Majorek.

To tylko niektóre z tematów. Zapraszamy do lektury i czekamy na listy i e-maile od czytelników od czym chcielibyście Państwo przeczytać w następnych wydaniach „Handball Polska” .