Strona główna | Szkolenia | Kadra narodowa juniorów mł. 01-12.08.

Kadra narodowa juniorów mł. 01-12.08.

 

Trener główny Wojciech Nowiński, w ramach organizacji kadry narodowej juniorów młodszych, powołuje niżej wymienionych zawodników na następujący cykl akcji szkoleniowych:

             01 – 09.08.2007  – Świebodzice – Konsultacja szkolenia
             10 – 12.08.2007   – Słowacja/Modra – Turniej międzynarodowy „Slovakia Kadet Cup”
                                                                                                                          
  1.  Rosiek Dariusz           – SKS Kusy Kraków   – SMS Gdańsk
  2.  Płóciniczak  Jarosław   – KPR Wolsztyniak Wolsztyn  – SMS Gdańsk
  3.  Kręzel  Paweł             – MKS Żagiew Dzierżoniów  – SMS Gdańsk
  4.  Pilitowski Maciej         – MKS Jurand Ciechanów  – SMS Gdańsk
  5.  Romanowski Tomasz  – MKS Kusy Szczecin   – SMS Gdańsk
  6.  Trojański  Tymon       – MKS Truso Elbląg   – SMS Gdańsk
  7.  Jankowski Radosław   – KS MOSiR Zabrze   – SMS Gdańsk
  8.  Daćko  Marek             – UKS Szczypiorniak Olsztyn  – SMS Gdańsk
  9.  Klinger Tomasz          – MKS Brodnica   – SMS Gdańsk
10.  Nidzgorski  Krystian     – UKS MOS Białystok   – SMS Gdańsk
11.  Przybylski Rafał          – MKS Kusy Szczecin   – SMS Gdańsk
12.  Szuszkiewicz  Robert   – KPR Miedź Legnica   – SMS Gdańsk
13.  Szandurski Sebastian  – SPR AMD Chrobry Głogów  – SMS Gdańsk
14.  Kowalczyk Mateusz      – MKS zagłębie Lubin   – SMS Gdańsk
15.  Puszkarski Paweł        – MKS Padwa Zamość
16.  Kłoda  Jakub              – MKS Padwa Zamość
17.  Grzybowski Rafał         – MKS Jurand Ciechanów
18.  Świątek  Adam            – MOS Śląsk Wrocław
19.  Fornal Mateusz           – KS Energetyk Gryfino
20.  Syprzak  Kamil           – Wisła Płock SA
21.  Giela  Artur                – SG Solingen BHC   – Niemcy

Zawodnicy rezerwowi:
– Kowalik Paweł       – KS Azoty Puławy   – SMS Gdańsk
– Franczak Maciej    – SKS Kusy Kraków   – SMS Gdańsk
– Siekaniec  Patryk  – MKS Zagłębie Lubin   – SMS Gdańsk
– Dubisz Maciej       – Poznań    – SMS Gdańsk
– Łangowski Antoni  – MTS Kwidzyn
– Łyżwa Krzysztof    – KS Ostrovia Ostrów Wlkp.
– Nogowski  Adrian  – MTS Kwidzyn
– Rydz Mateusz      – UKS Wilanowia Warszawa
– Alaburda Oscar    – KS Sokół Kościerzyna
– Maziarz Dominik  – SPR AMD Chrobry Głogów

 Kadra szkoleniowa:
 –  Nowiński Wojciech – trener główny
 –  Tomaszewski Dariusz – trener współpracujący
 –  Spis Szczepan – fizjoterapeuta
 –  Karpatsopoulos Vangielis – lekarz
   
I. Zbiórka zawodników:  dnia 01.08.2007 (środa) do godz. 13.00 Wrocław Dworzec PKS (Stanowisko zagraniczne) ul. Sucha 1/11 50-086 Wrocław (Przejazd całej grupy autokarem do Świebodzic)
II. Zawodnicy winny zabrać ze sobą:

–  legitymacje uprawniające do zniżek na przejazdy
–  paszport na wyjazd do Słowacji
–  książeczkę zdrowia sportowca  z ważnymi badaniami lekarskimi – zawodnicy nie posiadający ważnych  okresowych badań lekarskich wykonanych w COMS Warszawa są zobowiązani do ich wykonania i stawienia się w miejscu zbiórki z orzeczeniami poświadczonymi w w/w placówce  zdrowia. Przed przyjazdem na badania do COMS Warszawa prosimy o kontakt z biurem ZPRP–  sprzęt treningowy do zajęć w hali sportowej 
–  notatnik (zeszyt) do zapisu informacji o szkoleniu centralnym.