23 czerwca 2007

Zawał w Grunwaldzie

Nowym trenerem pierwszoligowej drużyny poznańskiego Grunwaldu, będzie od 15 lipca Ireneusz Zawal. Zastąpił  na tym stanowisku Stanisława Wrześniewskiego. Nie jest to anonimowa postać w poznańskim zespole. Trener Zawał był w rundzie wiosennej sezonu 2005/2006 asystentem Pawła Stefaniaka. Ponadto nowy opiekun wojskowych sam był w przeszłości zawodnikiem wojskowych. Jako szkoleniowiec samodzielnie prowadził m.in. Patrię Buk – podaje oficjalna strona klubu.

Na pierwszym treningu zawodnicy wojskowych spotkają się 26 lipca. Potem pojadą na dwa zgrupowania – do Starych Jabłonek (2-8 sierpnia) i Dziwnowa (13-19 sierpnia).

W ekipie zabraknie m.in. obrotowego Tomasza Witaszaka (przechodzi do MMTS Kwidzyn) oraz bramkarza Roberta Łabuzińskiego. Grunwald rozmawia z nowymi zawodnikami – bramkarzami Mikołajem Krekorą (Nielba), Filipem Tarko (Sparta) oraz Bartoszem Adamczakiem (Tęcza Kościan), Karolem Hyżyńskim (Kościerzyna) i Piotrem Jankowskim (AZS Warszawa). W Grunwaldzie prawdopodobnie pozostanie Rafał Niedzielski, a wróci Paweł Rafalski

SKLEP KIBICA

Kup koszulkę reprezentacji

Pin It on Pinterest