Strona główna | Handball Polska | Nr 5 “Handball Polska” już do nabycia

Nr 5 “Handball Polska” już do nabycia

 

Ukazał się nr 5 miesięcznika "Handball Polska". Ograniczona część nakładu trafiła do salonów EMPiK. Czasopismo będzie rówież do nabycia przed i w czasie meczu Polska-Holandia w Kielcach (16 czerwca). Nadal zamówienia, w tym na prenumeratę, można składać w siedzibie Związku.

W numerze 5 czytelnik znajdzie wywiady z Bogdanem Wentą, który marzy o udziale reprezentacji Polski w Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, Michałem Jureckim oraz Christianem Schwarzerem. Kołowy TBV Lemgo i zespołu narodowego Niemiec uważa, że Polska jest dziwnym krajem. W stałych rubrykach sędzia Marek Góralczyk omówi karanie progresywne, a w dziale „Oni grali w piłkę ręczną” o swoich fascynacjach i grze w szczypiorniaka opowie autor telewizyjnych teleturniejów Wojciech Pijanowski.

Występy narodowych drużyn to oczywiście przygotowania do potyczek z Holandią i Serbią. O tym czy zagramy w finałach – Mistrzostw Europy 2008 (mężczyźni) i Mistrzostw Świata (kobiety) rozstrzygną czerwcowe mecze.

Przypominamy zespoły, które rywalizowały o tytuły mistrza Polski. Złote medale po raz 12 zdobyły szczypiornistki SPR Lublin, ale po raz pierwszy piłkarze Zagłębie Lubin.

Materiał szkoleniowy „Zakończenie kontrataku” wyszedł spod pióra Wojciecha Nowińskiego trenera reprezentacji Polski juniorów młodszych.

To tylko niektóre z tematów. Zapraszamy do lektury i czekamy na listy i e-maile od czytelników od czym chcielibyście Państwo przeczytać w następnych wydaniach „Handball Polska” .